Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tudtàl úgy elmenni a...

Mikor tudtàl úgy elmenni a gyermeked mellől először akàr szórakozni vagy csak moziba mindegy, hogy ne legyen bűntudatod, ne aggódj folyton?

Figyelt kérdés

Mennyi idős volt a gyermeked ekkor?

Mennyi időre ès kire hagytad?



2021. jan. 1. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem haragszol, akkor apaként válaszolok. Nagyjából fél éves volt, mikor először előfordult, hogy fél óránál többet nem velünk, hanem a mamákkal vagy valamelyikünk testvérével volt, viszont szerintem a kérdésben lévő fázishoz 3-4 éves koruk körül jutottunk el.


34/F

Négy gyerek édesapja

2021. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
15 hónaposan már nagyszerűen elvan a nagyszülőkkel napközben akár 8-10 órát is. Az éjszakázást még nem próbáltuk, ráér, mire leszokik a ciciről.
2021. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Már 5 hónapos volt mikor először buliba voltam hivatalos. Apukájaval volt termeszetesen.
2021. jan. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Simán rá bíztam már 3 hónaposan anyukámra pár órára. Én ezen sose paráztam. Max hiányzott de bűntudatom nem volt. Azóta is néha át jön vigyáz rá pár órát ha programom van vagy mennem kell a kórházba. 16 hónapos most a lányom és terhes vagyok a kis öcsivel. Én ezt elég lazán kezeltem. Olyan típus se voltam aki nem engedi meg hogy meg fogják babaként. Lazán át adtam bárkinek és nem siránkoztam ezen. Ugyanúgy féltem szeretem de anyukám, anyósom is fel nevelt 4-4 gyereket... rájuk bármikor rá bíztam volna egészen kicsiként is.
2021. jan. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Derjaderja ***** válasza:
89%

A lányom 2 hónapos volt, amikor indult a kutyasuli, az heti 2 óra volt, közben az apja ott sétált vele a parkban, láttam is őket. Ha az apjával hagytam, soha nem volt semmi aggályom, teljesen megbízom benne.

A párommal az ő szülinapján, a lányunk 1 éves korában voltunk moziban, ezt kapta a párom. Baby sitter volt a lányunkkal, mert nincs más segítség. Nem volt lelkiismeretfurdalásom, szuper volt elmenni, 2 év alatt ez volt az egyetlen, hogy ketten voltunk valahol, ha lenne segítség, gyakrabban mennénk.

2021. jan. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Már pár hetes korától rábíztam a nagymamákra, apukára. Kb 13 hónapos lehetett mikor már ott is aludt a szüleimnél. Azóta kb két havonta ott alszik, és hetente hagyom pár órára anyukámra. A

Most 20 hónapos.

2021. jan. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

20 hós a fiam.

Kb 5hónapja járok újra körmöshöz, így havi 1x 1órát vagy az apjával, vagy a szomszédékkal van.


2hónapja volt egy terhességem, akkor 2x3órát volt anyáéknál, illetve a műtét napján egész nap az apjával. Az már sok volt neki.


Nekem folyamat bűntudatom van ilyenkor, kb másra se gondolok, csak hogy minden okés e.

2021. jan. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk sajnos nagyon messze vannak a nagyszülők, de amikor találkozunk, akkor nyugodtan rájuk hagyom a lányom. Imádják egymást,jól elvannak.

Anyuék 6 hetesen vitték el először egy körre babakocsival. Jó alvó volt és tápszeres így nekünk nem okozott gondot elaltatni és lelépni a barátokhoz, moziba, stb, addig a nagyszülők aludtak a mellette lévő szobában.

Azt hiszem 7 hónapos volt, amikor először elmentünk a férjemmel randizni, ő meg maradt a mamával. Hiányzott, de nem volt bűntudatom.

Apjával az első pillanattól egyedül hagyhatom.

2,5 éves lesz májusban, akkor megy a mamához 1 hétre "nyaralni" egyedül.

2021. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
1 éves koruk után, amikor már nem szoptattam őket.
2021. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
1,5 honapos volt, eskuvore utaztunk el a fovarosba, addig anyukammal volt. Azota havonta egy het eget kettesben toltunk, anyuval van mindig akit imad jo szivvel rabizzuk.
2021. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!