Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam bal szemére egy picit...

Kisfiam bal szemére egy picit kancsal. Ezen a szemén könnycsatorna szűkület is van. Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés
Illetve mikor megszületett aznap nagyon piros volt ez a szeme körüli rész. Akkor a csecsemős azt mondta valószínű megfürdették Johnsos-al és belement a szemébe. Lehet hogy ez is közrejátszik . Szeretném megnézetni, tudtok e jó gyerekszemészetet Pest megyében. Köszi szépen. 3 hós a picim.
2010. aug. 13. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a kancsalság ezekkel nem függ össze. ne izgulj, pici korban ez jól korrigálható még, rendben lesz majd!
2010. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Róluk azt hallottam,hogy nagyon jók:

[link]

Nekünk könnycsatorna átmosásra kellett volna menni,de mindenki lebeszélt,hogy nem szabad hozzányúlni.Utólag azt mondom,hogy jól tettük,hogy nem vittük el,mert 5.hónapra magától megszünk és lagalább nem kinozták meg.

2010. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ezt. Nálunk is ugyanez volt a helyzet. Elvittem babaszemészetre, és ott még azt is megállapították, hogy a bal szem 2 dipotriával gyengébb.

Elmentünk a Tömő utcai szemészetre, ahol kimosták Neki. Azóta gyönyörű. Egy nagy "golyó" jött ki belőle, vérzett is. Na, az magától sosem isztult volna ki. Már bánom, hogy csak 6 hónaposan mosták ki, mert szerintem emiatt is lutult el Neki a bal szeme, és ezért van a dipotria különbség. Azt mondták, hogy ez még magától javulhat. Fél év múlva kell visszamenni.

Nagyon ajánlom egyébként a Tömő utcait. Mi Dr. Sényi Katalinnál voltunk. Nagyon lelkiismeretes.

Szerintem vidd el. Mi is vittük már előtte a Debreceni Klinikára, de ott még vártak a kimosással.

Egyébként nem volt vészes, pillanatok alatt megcsinálták.

2010. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!