Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnycsatorna szűkület átmosás...

Könnycsatorna szűkület átmosás után több hónappal is kiújulhat?

Figyelt kérdés
3 hónapja mosták át fiamnak az egyik szemét, de az utóbbi napokban mintha kicsit megint váladékosabb lenne az a szeme.
2010. márc. 11. 09:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak kétszer mosták, és ennek ellenére néha az a szeme amit átmostak, jobban csipásodik, de ez el szokott múlni. Viszont az orvos azt is mondta, hogy kiújulhat, és az mindig érzékenyebb lehet, pl mgfázáskor.

Nem lehet, hogy egy picit megfázott a kisfiad? Ez olyankor könnyen előfordulhat. Ha nem múlna, esetleg mutasd meg orvosnak, lehet hogy egy szemcsepp rendbe hozná. Én azzal cseppentettem neki, amivel az átmosás után kellett, és segített. Jobbulást a babádnak!

2010. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!