Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olyan gyerekekre lennék...

Olyan gyerekekre lennék kíváncsi, akiknél csecsemőkorban könnycsatorna átmosás történt szűkület/elzáródás miatt. Végleg megoldódott a probléma?

Figyelt kérdés

Vannak esetleg visszatérő tünetek?

Mennyi idősen csinálták és hány átmosásra volt szükség?


2010. jan. 5. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
5 hónaposan mosták át, elsőre rendbe jött.Most 17 éves, sosem volt semmi probléma utána a szemével.
2010. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én fiam is 5 hós, tegnap mosták át szegényemnek, de lehet meg kell ismételni 2 hét múlva, mert csak részlegesen sikerült, nem is értettem pontosan mit mondott a szemorvos. Meg már hallottam olyan rémtörténetet is, hogy az a szeme mindig problémás maradt, akinek ilyet csináltak, de remélem nem igaz...
2010. jan. 5. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! 3 hónaposak vagyunk 2x mosták nekünk át. Az első alkalommal szondázni kellett mert el volt dugulva a csatorna. A másodiknál viszont simán átfecskendezhető volt mind a két szemecskéje. Utána még 5 napig csepegtetni kellett, de azóta semmi baj nincs vele.

Ezt kívánom nektek is!

2010. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk 7 hós koráig 5x kellett átmosni,mert mindíg újra elzáródott.Állandóan folyt a genny a könnycsatornájából,a szemcseppek csak ideiglenes megoldást jelentettek.Állandóan fel volt ázva a szeme alatt a bőr,mert ugye oda folyt a könnye,és a genny is....

Egyszer csak 7 hós korában csodák csodájára megnyílt a könnycatornája és 1 nap alatt elmúltak a panaszai.

Kb még egy évig érzékeny volt a szeme,szélben,vagy napsütésben erősen könnyezett.Ő volt a környékünkön az egyetlen napszemcsis 1 éves.Azt hitték hóbortos vagyok...:))

Most 7 éves semmi baja nem volt azóta a szemével.

2010. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!