Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni ha állandóan...

Mit lehet tenni ha állandóan a babájával henceg?

Figyelt kérdés

Egyidősek a babáink és folyton küldözget képeket, videókat, hogy már mit tud a babája. Nem, nem vagyok féltékeny, korának megfelelően fejlődik a babám, mégse érzem szükségét, hogy mások orra alá dörgöljem.

Én túlzom el? Nekem tök olyan érzésem van mintha verseny lenne kinek a babája csinálja hamarabb ezt vagy azt. Érdekes, hogy unokatesómmal tudunk beszélni anélkül, hogy egymás orra alá kéne dörgölnünk, hogy mit tud már a baba pedig az ő babája is egyidős.


2021. jan. 6. 13:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%
Éretlen dolog őszintének lenni. Értem.
2021. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagylányom régi barátnőjének az anyukája ilyen. Neki 6 hónapos a kicsi nekem meg 4 lesz. Folyamatosan küldi priviben a képeket róla, hogy új kompot kapott, most ezt kapott meg azt.. Facebookra is mindig rakja egy nap kb 5x. De már senki nem lájkolja. Ne értsetek félre nagyon aranyos a baba de már töménytelen mennyiségben tolja.

Sokszor írja, hogy adjam el neki a gyerek játékait amivel nem játszunk mert ő nem akar újat venni. Múltkor elújságolta, hogy kifizette az állam a jelzálogot a házukon mert megszülte a negyediket és így már nem kell visszafizetni semmit. Atyaég mondom.

Némelyik anyukánál tényleg van baj.

2021. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%

Éretlen dolog őszintének lenni mindenáron egy ilyen helyzetben, igen így gondolom.

Még sosem volt olyan helyzet az életedben mikor azt gondoltad hogy "jobb lett volna csendben maradni..."?

2021. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
40%

Nem, nem volt. Mondjuk engem sosem zavart, hogy küldözgetnek képeket nekem, kifejezetten jólesik, hogy megosztják velem az örömüket. De ha nem így lenne, és jelezném nekik, persze abbahagynák, de ugyanakkor biztosan lenne más célközönségük is, akiknek elküldhetik, így pont nem fog nekik hiányozni, hogy én is dicsérgessem a babájukat, mint plusz egy személy. Szerintem félreértettétek, én nem, NEM bunkó akarok lenni, amikor ilyesmit kérek valakitől, azt tapintatosan, de határozottan fogalmazom meg.

A kérdezőnek mint látjuk, problémát jelent a dolog, hiszen kiírta a kérdést. Zavarja, szeretne tenni valamit ellene. Nehezményezi a helyzetet. Szerintetek el kellene tűrnie, csak mert az illető örül?

2021. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen helyzetbe vagyok/voltam

Megismerkedtem egy anyukával

Az én kislányom 15-én,az ő ikrei (kislánya,kisfia) 16-án született

Mára már lecsökkentettem a beszélgetéseket is

Ő teljesen más dologgal dicsekedett, a ruhákkal,amit vesz a gyermekeinek, hogy ez ennyi volt, ez ennyi, overál 15e, de 2 db kell neki ami már 30e

Teljesen lenéző személyiség..., majd egy alkalommal megkérdezte,hogy én hol veszem a kislányom dolgait? Rávágtam hogy pepco,h&m,reserved...általában

És azt irta nekem, hogy jobban felkészülhettem volna anyagilag a gyermek áldásra, mert elég szegényes ruhákat adok a gyermekre, amik silány minőségűek,mert akik oda járnak, azok szegények

Magyarul, egy szar anya vagyok 😁

Ugy kiosztott, hogy a mai napig meg vagyok döbbenve

Eszméletlen,hogy vannak ilyen anyukák, akik ezt a modort megengedhetik maguknak...a rivalizálást, hogy kinek mit tud a babája,milyen ruhákat ad rá az anyuka nem érdekel

Persze tisztelet a kivételnek, de én tényleg lecsökkentem, sőt nem is fogom már keresni a társaságát


Meg hogy ennyi földet vettek a gyereknek,meg annyit...hogy mindenkinek több milliónak kéne lennie a számláján, a gyerekek részére, szóval, tényleg az ilyen anyukáknál tényleg baj van

Elnézést,hogy leírtam,de igy legalább ki tudtam irni magamból,ez a napokban történt

Köszönöm

2021. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%

Huuu utolso, lecsorozott? Azert van bor a kepen! En is a peocoba vasarolok, minek vennek tobb ezer forintos darabokat, mikor hamaŕ kinovi, nem megy tonkre, amig hordja, es ebbe a korba mèg senkit se erdekel mi van rajta. Inkabb elutazzuk azt a penzt , vagy ertelmesebbre koltjuk. Na mindegy ez tenyleg durva

Kerdesre is valaszolok!

Nembiztos hogy henceg bar az is lehet. Amig gondjaim voltak a szoptatassal addig hencegesnek vettem ha mas gyereke jol szopizott vagy tele volt a melle valakinek:D

Minden beloled indul. Zavar vmiert?

2021. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
92%
15-ös ez durva. Én is a H&M, Pepco-ban, Disney üzletben vagy a Sinsay-ről veszem. Teljesen jó úgyis kinövi és a minősége is jó. Azért nem fogok egy kis kabátot 20-30 ezerért megvenni. Elajándékoztam most 3 zsák ruhát és még csak 4 hónapos a kicsi. Nem értem. Ha van nem sajnálja kidobni a pénzt akkor vegyen drága holmit, megjegyzem a H&M és a Reserved se valami olcsó. Szerintem az ilyen anyukát le kell építeni nagyon gyorsan.
2021. jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Leépítem, már nem is keresem, remélem ő sem fog, ha igen letudom egy mosollyal,nem akarok bunkó lenni, és az ő szintjére lesülyedni

Hiába gazdag, ha olyan buta..., pénzért észt nem lehet venni, jól mondják

Traktált állandóan a pénzzel, 30-35 millióért vesznek majd házat,mert a gyerekeknek luxus kell, mert csak ugy tud fejlődni,.... hogy a 4.emeleti lakásukat is majd eladják, meg a földeket, ilyenekkel is pluszba fárasztott, a férjem már a fejét fogta,hogy vannak ilyen dicsekvő anyukák, azt kérdezte hogy az ura,hogy birja ezt

Egy pénzhajhász ...,életébe 1percet nem dolgozott,a férje aki reggeltől estig dolgozik a gyümölcsösbe,(almásuk van) hogy legyen mit elkölteni az asszonynak

És ezért vagyok igy kiadva, hogy az ilyen mit dumál?mit okoskodik?nem értem,nagyon szíven ütött ez a dolog

Ugy vagyok vele,hogy ha én nem bántok senkit,engem miért bántanak?

Naiv vagyok tudom, soha nem késő változtatni


....De ahogy hallom, más anyukát is szépen kiosztott,van 2 közös anyuka ismerösünk, mindketten letiltották a facebookról 😁


Gyorsan nőnek, feleslegesnek érzem a drága ruhákat

Sokszor nézem az akciókat, de ettől még abszolút nem vagyok szar anya


Kedves Kérdező

Én teljes mértékben megértelek téged, te is építsd le az ilyen anyukákat, vagy mond el neki, hogy nem vagy kiváncsi a babájára, és ne hencegjen,mert nincs miért hencegnie

Ez nem egy verseny

2021. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!