Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni ha állandóan...

Mit lehet tenni ha állandóan a babájával henceg?

Figyelt kérdés

Egyidősek a babáink és folyton küldözget képeket, videókat, hogy már mit tud a babája. Nem, nem vagyok féltékeny, korának megfelelően fejlődik a babám, mégse érzem szükségét, hogy mások orra alá dörgöljem.

Én túlzom el? Nekem tök olyan érzésem van mintha verseny lenne kinek a babája csinálja hamarabb ezt vagy azt. Érdekes, hogy unokatesómmal tudunk beszélni anélkül, hogy egymás orra alá kéne dörgölnünk, hogy mit tud már a baba pedig az ő babája is egyidős.


2021. jan. 6. 13:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hú nekem is van ilyen rokonom, bár az ő lánya egy évvel fiatalabb az enyémnél, de állandóan küldözgette a képeket, videokat. Mit tud, milyen cuki vicceset mondott, milyen ruhákat vett neki stb. Már kb arról is, hogy most épp mit eszik a gyerek.

Én lehet bunkó vagyok, de egy idő után nem reagáltam rá. Max teszek rá egy like-ot, de semmi több. Persze cuki a gyerek meg minden, de a napi 3 kép meg 4 video már túlzás. Meg nyilván még nem láttam 3 évest téli kabátban meg sapkában🙄

Már lecsökkent heti 2-3 képre. Haladunk😅

2021. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezeknél a nőknél ez nem hencegés. Jóhiszeműen inkább azt gondolom ,hogy nem tudja jól kezelni a gyereke iránti szeretetet és ezt világgá kürtölné.Én tapintatos vagyok ilyen helyzetben és megdícsérem.
2021. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesód babája hasonló képességű mint a tiéd? Pld hasonló időben kezdett mászni?

Szerintem amúgy írásban baromi nehéz érzékeltetni, hogy nem felvag az ember csak megosztja az örömét, hogy már ezt is tudja. Barátnőm lánya nagyon gyorsan fejlődött mozgásban,mi a sajátunkat tornára hordtuk,le van maradva meg mindig pedig már ovisok.Az én lányom másfél évesen már rövid mondatokat használt,az övék 2.5 évesen kezdett beszélni.Nem volt kellemetlen egyikünknek sem hogy a másik pár dologban előbbre vagy hátrább tart.

2021. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
Áh fogadok azok, akiket képekkel traktálnak, csak az anyuka háta mögött mernek panaszkodni. Hogy őszinték legyünk velük és elmondjuk, hogy minket nem érdekel annyira a gyereke mint őt?? - Áh hol élünk, az őszinteség olyan őskori! Legyünk inkább kétszínűek és vágjunk hozzá jó képet, majd anonim hordjuk el a gyakorin! :(
2021. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

4-es hallottál már a tapintatrol? Nyilván persze egy igazán nemeslelku ember magában tudja tartani, hogy farasztonak és idegesitonek találja az ismerősét, de a legtöbben duhongunk kicsit meg pletykalunk aztán inkább toleraljuk, hogy az adott ember olyan, amilyen.

Itt is szerintem bele van feledkezve a nő a gyerekbe, és azt hiszi mást is annyira érdekel minden moccanasa mint öt. Ez nem bűn, csak csacskasag ami fárasztó egy másik felnőttől.

2021. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
Hát jó birka egy felfogás ez bocsi. Én őszintén megmondom, ha valami nincs jól így egyikünk sem szenved. Nem fogok egy zavaró tényezőt csak azért elviselni mert a másik boldog. Nyilván az anyuka aki a képeket küldi, nem örülne ha a háta mögött így viselkedne aki küldi. Szerintem ő is inkább azt találja helyesebbnek, hogy szóljon az illető, ha zavarja. Legalábbis magamból indulok ki. Én biztosan többre értékelem, ha valaki őszintén megmondja, hogy nem tetszik valami.
2021. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
*akinek a képeket küldi
2021. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
A te felfogasod meg eretlen.
2021. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem csak büszke a gyermekére és szeretné veled is minden pillanatát megosztani. Nem hiszem hogy versengésről szólna ez a dolog.

Egy kisbaba hatalmas ajándék es valószínűleg intezíven eli meg a pillanatokat.

Az ember mindig tudjon örülni annak ha valakinek fontos, és az életébe engedi.Ez a véleményem.

2021. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek ilyen nőt, de őszintén nem hiszem, hogy kérkedni akar, szerintem csak baromi lelkes és boldog, mert szereti a babát és örül minden mozdulatának, csak nem nagyon érzi, hogy téged ez ennyire nem érdekel. Idővel amúgy szerintem mindegyik leáll, ha normális az anyuka, mert neki is elveszik az újdonság varázsa. Én szoktam küldeni egy smileyt, aztán annyi. Nekem nem fáj, ő meg örül.
2021. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!