Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nállatok is volt ilyen eset?...

Nállatok is volt ilyen eset? Engem elszomorít egy kicsit.

Figyelt kérdés
A fiamat (18 hónapos) elvittem a nagyszülőkhöz és a papának ad puszit még a kutyának is, nekem meg még soha nem adott. Úgy érzem, hogy lemaradtam valamiről amit fontosnak tartottam. Néha úgy érzem mintha a gyerek nem érezné jól magát velem. Még dumálni se nagyon szokott itthon a mamáéknál meg majdnem szavakat mond. Olyan rossz, hogy mindenről lemaradok pedig csak egy két napra adtam be a gyereket hozzájuk. Le vagyok törve.
2010. aug. 14. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg furi, hogy egy másfél éves gyerek még egyszer sem adott puszit az anyukájának. Ilyet még nem hallottam. Az én fiam állandóan puszilgat, már az agyamra megy néha az állandó "anyázásával", mert nagyon anyás, pláne most, hogy itt van a kistesó aki 8 hetes lesz, a fiam meg pont ma lett 2 éves.
2010. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem ad lányom puszit, de szinte mindenkinek! Nálunk is a mamát nsgyapát nagyon szereti, ha meglátja őket kiugrik a bőréből annyira örül nekik, hisz ők àllandóan dolindoznak játszanak vele, dobálják stb.

De tudom hogy szeret mert éjjel ha megébred senki sem jó csak én, ha idegen jön hozzàm bújok ....

Próbálj te is vele sokat játszani nevettesd pörgesd, akkor meglesz a puszi!

2010. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia,biztos vagyok benne,hogy szeret téged a babád!!!Lehet,hogy csak az van,hogy a nagyszülőket ritkábban látja és hirtelen megörül nekik.Otthon meg annyi sok dolga lehet,ismeri az egész lakást,biztos elvan foglalva egész nap és nincs ideje olyanokra,mint a beszélgetés,meg a puszilkodás.Nem minden baba puszilkodós,de egy közös van bennük,hogy szeretik az anyukájukat.
2010. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi,az én lányom sem puszilkodós,vannak ilyen babák!Attól még szeret!
2010. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem se ad puszit, bezzeg a nagyszuloknek, plusskutyanak igen..

17hós amugy a fiam

DE

ha sir, en tudom a legjobban leghamarabb megvigasztalni, en tudom elsonek mit akar, es velem tud leghamarabb elaludni

ez van

en sosem "adtam be", még nem merem.

hat..hozza kell szoknunk

:( :)

az a lenyeg hogy o boldog legyen

2010. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Velünk is ez van, úgy érzem mindenkit jobban szeret nálam. azzal próbálom biztatni magam, h engem egész nap lát, velem kel velem fekszik, velem játszik, és ha az apja hazajön este vagy heti 1x eljön a nagyi, akkor azért szeret velük jobban mert ritkán látja őket. de úgy gondold ám, h ha már más rokon is van velünk, velem egyenesen sír, nem akar nálam maradni...eléggé elszomorít, de nem tok mit csinálni. ő 1 éves és 23 hetes vagyok a kistesóval, legalább nem lesz nagyon anyás.

Persze mikor kettesben vagyunk, akkor engem is szeretget, csak más előtt nem.

2010. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam ugyan már 2 éves múlt, de nekem sose ad puszit másnak se nagyon de az autónak, macijának, kishugának igen!!! Nekem is rosszul esik, de kikényszeríteni nem fogom belőle...én amúgy azzal is összefüggsbe hozom,hogy mivel nagytöbbségében velem van ezért a korlátokat is én állítom neki, mindenki más megenged neki mindent, szóval lehet hogy néha kicsit haragszik is rám. Dehát valakinek muszáj nevelnie is, nem nőhet mint a dudva az árokparton..:(
2010. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én 32 hetes terhes vagyok a másodikkal így nem mindig bírom a tempót vele, lehet, hogy ez is rá tesz egy lapáttal, pedig mindent megteszek érte. Ma mentem el érte a nagyszülőkhöz és amikor meglátott vigyorogni kezdett és megölelt, de puszit nem adott. De jó volt látni, hogy azért számítok.
2010. aug. 14. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!