Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, ha 8 hónapos kislány...

Normális, ha 8 hónapos kislány már jár?

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 07:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Kulcsár Edina jutott eszembe, most láttam a videót a kislányáról:)

Ha a baba magától indult el, akkor teljesen rendben van, hiszem mi tudsz csinálni?Lekötöd,hogy jaj még nem járhatsz, nem ülhetsz?

Nyilván szokatlan, és nem ez az általános, de van ilyen. Két kislányom van, az egyik 9 és fél hónaposan indult el, a kisebbik pedig 15 hónapos volt már. Teljesen más minden gyerek.

2021. jan. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Enyém 7 hónaposan még átfordulni se nagyon tud. A felüléstől is fényévekre van, nemhogy a járástól. Barátnőm 6 hónaposa már üldögél, olyan látvány számomra mintha valami sci-fit néznék.
2021. jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
42%
Még nem olyan erősek az izmai sem. Akár ólábú is lehet ez miatt.
2021. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
34%

#12 Én barátnőm 6 hónaposan egyszer véletlenül kiült, onnantól kezdve állandóan ültette. Akkor is, ha a gyereknek magától nem sikerült kiülni és emiatt nyöszörgött.

Nem kell mindent elhinni.

2021. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
14 szerintem meg nem kell mindent megkérdőjelezni. Gondolom ha a barátnője, látta a saját szemével nem?
2021. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%

12-es vagyok, nem hiszem hogy trenírozza, de mindegy is, csak arra akartam utalni, hogy nagy szórás van a babák mozgásában, ahogy mások is írták.

Az én kisfiam nem tudna "véletlenül" felülni, max olyan eséllyel, mint ahogy én holnap véletlenül megdöntöm a távolugrás világrekordját. Egyszerűen nem áll még készen rá izomzatilag és koordinációsan, hiába 7 hónapos. Mindeközben vannak babák akik ilyenkor már kúsznak-másznak és felállnak.

2021. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egy egyéni,járhat már simán.Nálunk első a fiú,forgás megvolt 3 hósan,5 hósan kúszott,6,5 hósan felállt a kiságyba a kis kíváncsi,visszaülni csak 2 hét után tudott.Majd mászni kezdett,8 hósan ült,kapaszkodva lépegetetr,de csak a szülinapján indult el.Középső gyerel,lány,forgás,kúszás hamar,majd pont 6 hósan már kapaszkodva lépegetett a kiságynál.Mászott is sokat,9-10 hósan járt egyedül.Harmadik,lány,hamar forgott,furán kúszott,6 hósan felállt,10 hósan kezdett járni.Unokatesó már 5 hónapos korra ült,állt,kapaszkodva lépett,mászott,el sem akartam hinni,saját szememmel láttam.Magától 9 hósan ment kb.2 hét is sokat jelen mozgásfejlődés szempontjából.Mi sosem erőltettünk semmit,se ülés,se állást,soha nem használtunk kompot.Szerintem nem kamu.
2021. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!