Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis, h egy 8 honapos igy...

Normalis, h egy 8 honapos igy alszik?

Figyelt kérdés
Kislanyom nem vmi jo alvo.7 korul kell és napkozben kb 1 orat alsZik ket reszletben.este 7kor mar alszik. Az egyik gondom,h alig lehet betenni a kisagyba,mert ahogy leteszem felsir,es addig mig ki nem vesszuk.vagy egy orat szorakozunk,mire olyan melyen alszik,h be tudom tenni,vagy,ha nincs annyi idom megy az adamo hintaba. Ejfelig kb 1-2x felsir,de akkor meg nem feltetlenul kell szoptatni.utana jon a musor,kb fel-1 orankent kel fel,ha nem kap cicit ordit.ha van erom setalgatok vele,visszaalszik,ha nincs megszoptatom,ha ko vagyok magam melle veszem és reggelig cicizik.nem fogadja el a cumit.ma a ferjemmel aludt,ugyanugy kelt.2 kor megszoptattam,5kor mar a ferjem se birta,és 5 tol jott hozzam,szopin aludt. Nagyon faradt vok,a es a hatam is faj.este kap pepet,nem lehet ehes.dentinox,homeos bogyo fogra...nem tudom mi ez,de mar alig elek.napkozben jol elvan,bar mostababan sokat van kezben,olben,hordozom is,vki tud segiteni,mit csinaljak? A masik lanyom 3 eves,o aludt ejjel
2016. febr. 28. 10:30
 1/5 A kérdező kommentje:
De egyebkent napkozben mosolygos,nem sir
2016. febr. 28. 10:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudod ki hagyná ezt?Nem kell ugrani és kivenni.Az a baj,hogy gyenge vagy,feladod és kiveszed.Elhiszem,hogy rossz hallgatni,de vannak esetek,mikor muszáj.Ez nem normális.Simogasd,halkan énekelj neki,de ne vedd ki.A mozgatástól a maradék álom is kimegy a szeméből.Lehet beletelik pár napba,sírdogálni fog,de ennek ez az ára,a fiókák sem maguktól repülnek ki a fészekből.
2016. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg valahogy erőltetni a cumit. Eddig milyennel próbálkoztál? Én mindenfélével próbálkoztam mert nállunk is ez volt igaz ő 2 hónaposan csinálta ezt hogy csak cicin aludt el és egész éjjel a szájában vik. A párom vett neki egy cseresznye formáju cumit na azóta egyedül alszik el az ágyában! Szerintem próbáld meg azt a fajtát nekünk bejött.
2016. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó, hogy hordozod. Próbáld meg ilyenkor kicsit csak úgy ölbe venni, megkérdezni, mi a baj. Tudom, nem fog válaszolni, de lényeg, hogy egymásra hangolódjatok, és érezze, hogy segíteni akarsz neki. Nem kell keménykedni, ahogy az előzők írták. Hidd el, hogy nem szívatni akar téged, hanem szüksége van valamire, vagy éppen, csak rád. Fáj a foga, szorong, hogy elveszel vagy van valami, ami nem hagyja aludni. Sokan hordoznak pizsiben is :) ne félj magadra kötni éjjel is akár. Tudom, hogy nagyon kimerült vagy, én ilyenkor azt szoktam mondogatni, hogy "elmúlik" és tudatosítom, hogy ő most a legfontosabb, az ő első 3 évének alapélménye az egész élete alapélményét fogja jelenteni. Ha azt kapja, hogy "egy határ után már nem érdekel, hogy mi a bajod, én vagyok a fontosabb" akkor ez lesz az alapélménye. Próbálj olyan középutat találni, ami neki is, neked is jó. Egyébként még egy lehetséges dolog, hogy miért nem alszik: az én babám akkor nyűgös, ha velem van valami lelkileg. Van, hogy észre sem veszem, csak akkor, ha ő visszatükrözi "anya, valami nincs rendben veled, azért sírok, mert érzem a félelmed, szorongásod, hogy szét vagy esve"

A legfontosabb: El fog múlni! és van erőd hozzá

2016. febr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi

igen,én is mondom,hogy semmi sem tart örökké,az elsővel sem volt könnyü az altatás,volt,h egy orat raztam a feneket


sajnos a cumit egyaltalan nem fogadja el,6 félet probaltam,de vasarnap elővettem a polyat,es az ugy tunik bevallt :-)

2016. febr. 29. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!