Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babánál normális...

8 hónapos babánál normális hogy néha akár este 6kor még alszik egyet, hogy 8-fél 9kor aztán már aludjon is az éjjelre? Vagy tiszta hülye vagyok hogy leteszem akkor?

Figyelt kérdés

Így 3x alszik, és ha úgy jön ki, akkor van hogy este 6kor még le kell tennem aludni. És nem tudm hogy hülye vagyok-e teljesen és már 2x aludna, csak én itt erőltetem. Mármint szerintem 3x kell neki, vagy pedig ha 2x alszik akkor nagyon korán le kéne tennem éjszakára, ami meg már annyira hajnali ébredést eredményezne amit inkább éjszakának hívnék.

Szóval az a kérdés hogy ez normális hogy ilyen későn még alszik egyet?


2016. márc. 2. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez eddig is jellemző volt rá vagy csak mostanában alszik ilyenkor?


Bár az én babám 5hónapos és épp most aludt el, igaz nagyon keveset alszik napközben így hagyom, nem én altatom ilyenkor magától elalszik de nem hagyom fél óránál többet aludni igaz ő két két és fél órát bír fönn lenni így 9 utàn simàn le tudom tenni aludni de ezost kivételes eset hohy ilyen kèsőn alszik el amúgy próbálom úgy csinálni hogy legkésőbb fél 7-re legyen túl a délutáni alváson. Szóval nekünk nem okoz különösebb problémát,szerintem ha igénylia babád akkor hagyd egy picit aludni.

2016. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyem is pont 8 honapos.

Reggel 9-10 kor kel, aztan delutan 1 tol alszik egy orat, majd 6-tol 7 ig, este 10 kor teszem le aludni, es reggel 10 ig alszik. ( kozben persze kel szopizni 2-3 szor )

2016. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
uhh. dejo lehet reggel 10ig aludni
2016. márc. 2. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Csináld úgy, ahogy a gyerek igényli. Ha így is alszik éjjel, akkor szerintem nem érdemes rajta erőszakkal változtatni.
2016. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!