Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik póz vált be nektek...

Melyik póz vált be nektek leginkább a szoptatásnál?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
az oldalt fekvő.
2010. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én kényelmes fiam csak és kizárólag fekve volt hajlandó szopizni az első pillanattól kezdve, nem is tudtam változtatni rajta... De legalább nekem is kényelmes volt :)
2010. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Oldalt fekvő, nekem is. Így én is elalhatok, és még el sem ejtem a gyerkőcöt.
2010. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is az oldalt fekvő jött be:)
2010. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem szeretek fekve szoptatni,nincsenek nagy melleim,és egyikőnknek se kényelmes...ülve szoktam,nappal a fotelben,éjjel az ágyon törökülésben...attól még,hogy én nem fekszem,a babó fekvő pozícióban van,ill. van,hogy egy picit magasabban van a feje.

2010. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Oldalt fekve volt a legkényelmesebb, de ha nem tudtam lefeküdni, akkor ülve is meg tudtam etetni.
2010. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Oldalt fekve. Az első hónapban nem tudtam ülni így aztz szoktuk meg. Azóta (9hónapos) már székben is tudunk és néha mikor az ágyon fekszem háton akkor a babó letámad s rábukik szószerint a kis tejcikalóz! :D
2010. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Oldalt fekve a legkényelmesebb szerintem!
2010. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem nagy melleim vannak, ülve nem tudtam a gyereket + a cicit is kontrollálni, maradt a fekvő. Hátrány, hogy nem tudok leülni csak úgy valahova, hogy megszoptassam.
2010. aug. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!