Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után szoktátok meg...

Mennyi idő után szoktátok meg a pelenkázást annyira, hogy ne öklendezzetek közben?

Figyelt kérdés

2021. jan. 14. 10:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, lehet nekem van extrán erős gyomrom, de sosem okozott (még) problémát a pelenkázás. Nem azt mondom, volt már pár erős helyzet, amikor fintorogtam meg mondogattam a lányomnak, hogy ezt mégis miért kellett :D De nem volt soha öklendezés meg nem volt nagyon mihez hozzászokni. Valahogy természetes része a gondozásnak az első pillanattól kezdve. Mondjuk az aranyóra alatt távozott a mekónium nagy része egyenesen a hálóingemre és takaróra, szóval lehet ez is megalapozta a további viszonyom a kérdéshez, nem tudom, mindenesetre nem volt ez annyira szörnyű sosem, mint ahogy számítottam rá.
2021. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Én sose öklendeztem még, pedig a fiam már mindent eszik és szoktak igen emberes, durva dolgok lenni a pelusban.😅 Bár én egyáltalán nem vagyok finnyás meg ilyesmi, nagyon durvának kell lenni ahoz, hogy öklendezzek. Szerintem is ez egy természetes dolog, ha nem így fogod fel hogy "fúj ez sz@r" akkor teljesen más fényben tűnik fel az egész.
2021. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Nekem sosem okozott ptoblémát....
2021. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem se okozott semmit eddig 2 ev alatt. Max pár fintor a részemről. A hányás viszont más attol en kiborulok de ezt szules előtt is beszéltem az apjaval ha itthon van azt o intezi.
2021. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Ilyet még sose hallottam. Ja de, itt. A való életben, nőtől még sosem. Itt már sokszor fel lett téve.
2021. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem éreztem ilyet, pedig volt hogy beterítette a hátát. Engem ez nem érdekel.
2021. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%
Az elején nem büdös, mire az lesz, meg már rutinból nyomod.
2021. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
98%
Van egy 8 évesem és egy 4 hónaposom, soha nem öklendeztem, pedig szagoltam/láttam már pár dolgot a pelusban.
2021. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Soha nem volt gondom ilyen téren. Ha nagyobb volt akkor sem. Nekem is az egyik 8 éves a másik 4 hónapos.
2021. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nem nincs ilyen gondom, viszont a fèrjemnek igen. Kakis pelust pròbàl cserèlni, de nem megy neki, hànyàsig öklendezik. Pedig mindent megcsinàl a gyerek körülm
2021. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!