Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 1 évesen nagyon rossz...

Akinek 1 évesen nagyon rossz evő babája volt később hogyan alakult,illetve hány kilo volt?

Figyelt kérdés
Az en fiam 1 éves most,nagyon rossz evő,a gyümölcsön és kekszen kivűl két kanál után mindent kiköp😞Jelenleg 9 kg.
2021. jan. 14. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt követem. 11 honapos mult,8kg..
2021. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
3 éves a kisfiam és még mindig rossz evő. Pszichológushoz megyünk a gyermekorvos javaslatára. (A gyerekközöség pozitív hatásán kívül mindent próbáltunk. Erre pedig nem volt lehetőségünk) 98 centi és 13.5 kiló.
2021. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem változott semmi, továbbra is fényevő. 5 éves, 15 kiló vasággyal (112 cm).

A létező összes étvágynövelő tápkiegészítőn túl vagyunk. Vaskészítményt is kapott, roboráló tápszert is.

Testvére jó evő, ő se hat rá, ovi se hozott változást.

1 évesen még egészen korrektül festett amúgy a 9,3 kilójával 80 centihez.

2021. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 évesen 7,7kg volt a 80 cm-hez. Két évesen érte el a 10 kg-ot. 2,5 éves korában megszületett az öccse, aki kezdettől fogva jo evő volt. Fél évesen kezdtük a hozzátáplálást, a nagy akkor kezdett irigykedni a kicsire. Onnantol kezdve több mindent megevett ő is. Nem mindent és nem hatalmas mennyiségeket, de javult a helyzet.
2021. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 évesen 8 kg volt. Tavaly kezdett el hízni 7 évesen a karantén alatt. Addig csont és a bőr volt. Úgy kellett könyörögni, hogy egyen. Most már 40 kg és 152 cm. Mindig magasabb volt az átlagnál.
2021. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Reni 28 ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a babám 1 évesen 8,5 kg volt, de nem látszott soványnak. Elég keveset evett, most 2,5 éves, és már rendesen eszik, és elég sokat hízott is
2021. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is fényevő a nagyobbik lányom. 1 évesen 9 kiló volt. Most 9,5 éves és 25 kg. Minden vizsgálaton túl vagyunk. Bezzeg a kicsi. Ő 6 éves és 32 kg. Az sem jobb. Neki sincs semmi baja, erősebb testalkatú, de nem kövér. Úgyhogy elég fura, hogy akármikor betegek, akkor az az első kérdésem, hogy összefügg-e a súlyukkal a betegség. A kicsinek sok, a nagynak kevés a súlya.
2021. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
14:03-as válaszoló,és összefügg?
2021. jan. 15. 16:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem függ össze, csak állandóan izgulok a súlyuk miatt. Sőt, az orvos szerint mindkettő normális testalkatú, csak egymás mellett néznek ki furán szerintem.
2021. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!