Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! Baleset a kisfiammal,...

S. O. S! Baleset a kisfiammal, lehet probléma?

Figyelt kérdés
14 hónapos kisfiam elcsúszott a járólapon,pár másodpercig sírt utána semmi gond nemvolt.A tarkója felett a koponyáján lett egy kb3x2púp.Jó kedélyű,eszik,iszik én mégis aggódom.Vigyem orvoshoz?
2010. aug. 14. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha elájul, hány, szédül, vérzik orra-füle-szája, nagyon aluszékony, étvágytalan, kettősen lát, kedvetlen, szűnni nem akaróan sír, akkor igen. egyébként szerintem nem kell, ahogy leírod, lehet, hogy már el is felejtette. esetleg adhatsz neki valami hideget, hogy fogja oda, ha hajlandó. remélem minden rendben lesz!
2010. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
te most komolyan, itt kérdezed meg, hogy mit csinálj a fiaddal???
2010. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi furcsát nem tapasztalsz nála akkor nem szükséges!!Azért figyelgesd,de sztem katonadolog..
2010. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Második válaszoló egy idióta vagy!!! :@ Mikor az én fiam leesett az ágyról én sem tudtam hirtelen hova kapjak, szaladjak-e vele orvoshoz vagy nyugodjak le mert ha idegbeteg vagyok a gyerekre is átragad...?

Ha nem hány, nem szédeleg, jókedvű, eszik iszik rendesen, nem aluszékony akkor nem kell orvoshoz vinni. A pukli elfog múlni!! Nyugodj meg! Semmi baja nincs a kisfiadnak.

2010. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves második!Tényleg itt!Én úgy látom semmi baja,de azért a megerősítés és esetleg egy tapasztaltabb anyuka véleménye tanács jól jön!A többieknek köszönöm szépen!
2010. aug. 14. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első és utolsó válaszoló véleményén vagyok én is.
2010. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pontosabban csak a másodkikkal nem
2010. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem ájult el és nem látod,hogy zavart lenne a szeme,nem szédül és atöbbi amiket már elöttem leirtak,akkor Ö ezt már el is felejtette:)

Te nem fogod egy ideig!Nekem 1x esett le az ágyról talán 8hónaposan és ma is cseng a fülemben a huppanása:(((

És kedves tahócska!Mire lenyugodtam a remegésböl és úgy gondoltam nincs semmi baja miutén vigan játszott én is leultem feltenni itt ezt a kérdést!

És utólag is köszönöm az akkori megnyugtató válaszokat!

2010. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már megvolt a fürdés és a vacsi.Mosolyogva aludt el az én kicsi csillagom!Nagyon megijedtem habár az eszem azt súgta nincs baj mégis bennem volt(van)az aggodalom.Szerintem éjszaka nem alszunk mélyen,és persze itt van köztünk:)

Köszönöm szépen a válaszokat,sokat segítettetek!

Jó éjszakát mindenkinek!

2010. aug. 14. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!