Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellett ellehet végezni...

Baba mellett ellehet végezni 2 egyetemet vagy felejtős?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez sok mindentől függ. Milyen a babád, van-e segítséged, mennyire vagy kitartó, motivált stb..
2021. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nappali vagy levelező?

Egyszerre kettőt, párhuzamosan?

Az necces. Ha egymás után akarod, az megoldható, csak egy ráérős rokon vagy fizetett segítség kell.

2021. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Barátnőim elvégeztek egyet, több gyerek és baba mellett. De gondolom függ attól, milyen egyetem és mennyire van segítséged.
2021. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Az én anyám elvégzett két egyetemet is.

Ja hát ránk nem volt mellette ideje.

Azért szerintem segítség ide vagy oda, azért rendesen a gyerek rovására tud menni, ha más nem, a kiesett jövedelem miatt.

2021. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyet igen, levelező csinálom, de kell néhány nap segítség vizsgaidőszakban. Kettő egyszerre már nagyon sok lenne.
2021. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Barátnőm példáját leírva..


2hét van a fiaink között. Nekem nem voltak ilyen nagyra vágyó terveim, segítségem se..ő bevállalta. 2t egyszerre. A fia rengeteget volt emiatt nálunk, segítettem neki, vevállaltam. Neki simán ment a tanulás, én tök elvoltam a 2 gyerekkel.


Na de most, hogy nagyobbak a fiúk, az ő fia nekem mondta először, hogy anya. Nekem szót fogad, szeret, ölelget, puszilgat. Az apjával ugyan ez. Mert övé meg az "esti műszak".

De az anyja olyan közömbös neki. Szereti, de nem annyira.

Barátnőm most, a vége elött feladta, abbahagyta a tanulást, belátta hogy a gyereke sokkal fontosabb dolog. Tanulni később is tud.

2021. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egy komolyabb egyetemet szinte lehetetlen, egy kevésbé megeroltetot meg max a gyerek nagyobb korában levelezon érdemes, vagy olyan munkahelyen ahol támogatják a továbbképzést.
2021. jan. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!