Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok. Mit...

6 hetes kismama vagyok. Mit lehet sportolni? Eddig futottam, Péntek Enikő tornákat csináltam, kondi terembe jártam súlyózni. Gondolom ezek most felejtősek.

Figyelt kérdés
Van otthon szobabiciklink. Tekerjek azon? mennyi ideig lehet?
2014. dec. 29. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Fontos ügyelni a pulzusra, 140 fölé ne menjen, és fontos a folyadékpótlás, túlhevülés elleni védelem. Érdemes kihagyni a hasizomerősítést és az extrém nagy súlyemelést. Ennyi. Amúgy mindent lehet csinálni, amíg jólesik. Olyan kismamát is ismerek, aki végig futott, olyat is, aki jó futó volt, de váradósság alatt inkább jógázott. Azt csináld, ami jólesik. Óvatosan, fokozatosan, és figyelj a tested jelzéseire. De mozogni nem csak, hogy szabad, de kell is! :)
2014. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Terhestorna. Én még a szülés előtt egy nappal kimentem biciklizni a gyerekkel, szerintem problémamentes terhesség esetén azt lehet.
2014. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Péntek Enikőnek van kismama csomagja is :)
2015. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!