Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan motiváljátok/segítitek...

Hogyan motiváljátok/segítitek hogy forgolódjon a babátok?

Figyelt kérdés

Az én babóm 5 hónapos és még nem forog és nem is fordul az oldalára. Ez a dolog elkezdett eléggé aggasztani. Tudom hogy minden baba a maga tempójában fejlődik, de azért mégis motoszkál bennem a gondolat.

A nap nagy részén a játszószőnyegen van. Hason nagyon nem szeretett lenni, mondjuk most sem a kedvence, de már elvan egy darabig.


(Dévényes nincs a kis városunkban, ha esetleg valaki ezt javasolnám, és az az igazság, hogy elég körülményes lenne egy másik városba járni)


Egyébként, nagyon jó kedélyű a babám, sokat mozog, jár a keze lába.

Azt még ide írom, hogy nagy babának számít azért.


Megköszönöm, ha valaki segítene vagy ha leírnátok a saját tapasztalataitok 🙂


(Negatív, nem építő jellegű kommentekre nem vagyok kíváncsi)



2021. jan. 18. 13:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
Feküdjön a hátán, és mutass meg neki egy jatékot, mikor elkezd nyúlni érte, szép lassan vidd oldalra, hogy arra felé nyújtózkodjon. Hason is legyen amennyit csak tud.
2021. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2021. jan. 18. 18:34
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
Soha nem tettem hasra a fiamat, mindig csak a hátára, kemény felületre, köré játékok olyan távolságra, hogy nyújtózkodnia kelljen. Fölé semmi. Hathónapos volt szinte napra pontosan, mikor először hasrafordult, és még aznap hátra is sikerült neki. Utána volt bő egy hét, amikor a hátrafordulásban néha segíteni kellett, de utána magától fordult-gurult minden irányba.
2021. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
Én meg hasaltattam és 4 hónaposan fordult át. 🤷‍♀️
2021. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%
14: Ja, hát ha nem érsz rá, akkor sürgesd persze a mozgásfejlődést, meg ne várd, hogy magától megcsinálja ;)
2021. jan. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát persze, sürgetem. 🤦‍♀️
2021. jan. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!