Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszószőnyeget, vagyis...

Játszószőnyeget, vagyis inkább tornázós szőnyeget szeretnék venni a 2,5 hós babámnak. Nektek melyik vált be? Mi az, ami mozgásra motiválja?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
A 2,5 hós babát akarod mozgásra motiválni?
2016. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyik se kell. Elég vagy te a padlószőnyegen 2-3 játékkal. De nem 2.5 hósan, hanem majd 4-5 hónaposan. Addig ez teljesen felesleges, és csak az idegrendszerét terheli a sok belógó, színes izé.
2016. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Fisher Price és Bright Starts márkáknak vannak jó kis színes szőnyegei, ívvel a szőnyeg felett.

Nekünk BS volt, nagyon szerette a kisfiam. Percekig elnézegette, matatott, forgott rajta.

Én is olyan 2-3 hósan tettem rá ismerkedni. :)

2016. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Ja, azt hozzátenném, hogy ekkor még nem érdekelte, olyan fél évesen volt el vele jobban.
2016. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges penzkidobas a jatszoszonyeg😉
2016. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Már most ütögeti a babakocsiján is a színes figurákat, nyúl feléjük, ezért szeretnék bentre is.

A mozgást nem feltétlen mostanra gondoltam, csak mire én kiválasztok vmit, eltelik közben pár hónap, meg ugye a kiszàllítás is...

2016. júl. 3. 17:53
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekünk Lorelli dzsungeles van, 2-2,5 hónapos volt a kisfiam, amikor használatba vettük. Eleinte nem csinált vele sokmindent. :) A középső játékra függesztettem még egy játékot, hogy elérje. Kezdetben véletlenszerűen boxolta, ahogy kalimpált a kezével koordinálatlanul, aztán megtanulta direkt eltalálni, majd két kézzel rögzíteni, forgatni, nézegetni. Még most is használjuk a szőnyeget, pedig öt hónapos múlt. Hol elvan rajta háton és játszik egy kicsit a lógó játékokkal - mostmár eléri őket. De inkább hasra pördül és mászni próbál. :)

Téved, aki azt mondja, haszontalan, a szem-kéz koordinációt nálunk látványosan fejlesztette.

2016. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Mi megszívtuk vele. 3 hónapos korában vettem neki de túlingerelte, alig bírtam elaltatni. Tényleg túlterheli az idegrendszert. Gondolom van aki bírja mivel nem minden baba egyforma, az enyémnél csak kárt csinált.
2016. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ajándèkba kaptunk játszószőnyeget..addig izgi amíg háton fekszik ès nem fordul meg. Aztán tekergett ki alóla..le se tojta mi van felette.. Vagy 5x játszott normálisan a játèkokkal. Igazából sztem jobn ha az anyuka ad neki játèkokat vagy tartja fölè
2016. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én egy köntös megkötőjere akasztottak pici plüssoket az volt a híd, es habtapi ala tettem szatyrot csorgok papírokat az oldalához pedig vastagababb szivacsra rögzítettem kis tükröket apró játékokat.


4 honapos koraig lekötötte a nagyobbat utana elkezdett kuszni es mar nem foglalkozott annyira vele.


A kicsi 11 hetes mult heten kezdett forogni neki nagyon tetszik ...

2016. júl. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!