Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet kezdeni az olyan...

Mit lehet kezdeni az olyan napokkal, mikor az ember úgy érzi, "felrobban"?

Figyelt kérdés

A nyűgös, sírós, semmi-se-jó napok... 5,5 hós a babám, ma extrém nyűgös, csak kézben, csak cicin jó, de én ezt nem bírom, képtelen vagyok a fenekemen ülni és egész nap szoptatni, főleg, hogy aztán cicin se jó, sír, ordít... jön a foga, mindent rág, ömlik a nyála. Nagyon fáradt vagyok, és nagyon nem bírom. :( Hátról hasra fordul, de aztán üvölt, mert hason van, vissza még nem fordul. Nyomja a hasát a fekvéssel, akkor bukik, és azért sír. Visszateszem a hátára, egy pillanat alatt megint a hasán van, és kezdődik elölről. Ha mellé fekszem a játszószőnyegen, picit elvan, majd megint jön a hiszti. Az előbb már muszáj volt sírni hagynom, és kimentem mosogatni, mert úgy éreztem, menten agyvérzést kapok. Tudom, hogy szegény nyűgös, de már én is az vagyok... :(

Másnak is van ilyen napja? Mit lehet csinálni?

A leszólós, szaranyavagyhogysírnihagyod kommentek nem érdekelnek.



2021. jan. 18. 18:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Hordozòban, babakocsiban ordìtàs volt, altatàsnàl is, mindenhol. Tùl kellett èlnem :) viszont segìtsègem volt, ha a fèrjed hètvègèn ottjon van, menj el akkor fèl òràra valahova, sokat segìt. Vagy fürdessen ő. Sìrni nem hagynàm, max együtt sìrok vele, ha màr nem bìrom.

Most 15 hòs ès sokkal könnyebb, pedig azt mondjàk csak nehezebb lesz. Akinek szobanövèny gyereke volt az első hònapokban, azoknak biztos. Nekem megvàltàs, hogy utàna kell rohangàlnom vagy èppen cipelnem, de nem sìr, attòp kikèszültek az idegeim.

2021. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!