Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babára hanyas cipő...

8 hónapos babára hanyas cipő kell ?

Figyelt kérdés

Kislanyom par lepest tesz már igy gondoltam vennenk neki kis cipőt .

Egyebkent.igen 5 honapos kora ota all (akkor még kapaszkodva )lassan 3 hete pedig egyedül feláll és pár lépést tesz


2021. jan. 19. 15:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%

És mégis milyen bajt? Tudom, mit írnak a bulvarpszichologusok, fel ne sorolja senki...

Nekem abszolút nem tűnt dicsekvesnek hogy a kérdező leírta a cipő kapcsán hogy a gyerek már elindult. Ezért érzi úgy, hogy kell cipő. Az hogy másnak ez dicsekves szerintem inkább azt mutatja milyen dedos sok nő, hogy még egészséges babák fejlődéseben is verseng.

2021. jan. 20. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sajnoa nem tudom "lekötni" és meg akadályozni a mozgásfejlődését .És nem is hiszem hogy ez bajt jelezne .De köszi a válaszaid .Tobbieknek is koszonom a segítséget😊
2021. jan. 20. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!