Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan szívja ki a cicakaki...

Ki hogyan szívja ki a cicakakit a gyerek orrából és mivel?

Figyelt kérdés
Honnan tudjátok, hogy tiszta lett az orra? 3 hetes babám van és még kezdő anyuka vagyok.

2021. jan. 20. 05:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
54%
Egy kicsit túltoltátok ezt a cicakaki dolgot .Gondolom mindenki felfogta a kérdést nem kioktatásért jött hanem segítségért.Nálunk is cicakakának hívják pl az óvodában nem orrváladéknak.
2021. jan. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
69%
Még a fikusz is megfelelőbb szóhasználat szerintem. egyesek meg a becézgetést tolják túl
2021. jan. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is szörcsögött sokat, hiába szívtam ki neki, aztán a védőnőm is mondta, hogy a tej visszajut valahogy, de nem jön fel teljesen az orrba, s azért van ez. Nem tudom pontosan leírni :D de ne aggódj, ez normális. Doki semmit nem fog ezzel csinálni, mert ő sem tud, csak mondja hogy szívd ki.
2021. jan. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%
A legtöbb gyerek szörcsög kb fél éves koráig és normális, nem kell szívogatni hacsak nem tényleg náthás.
2021. jan. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
83%

Én takonynak hívom.

Nem az orrváladékától szörcsög, hanem a torkán marad némi kaja és attól van, kisbabáknál normális dolog, ezt nem fogod tudni kiszívni semmivel, úgyhogy én nem nyaggatnám az orrszi porszival, csak akkor ha náthás, akkor viszont kell.

2021. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
54%

22

Ha meg fikuszt ír, a növényre asszociálnának ilyen logikával. Ezek a kössünk bele mindenbe emberek. Hamar kiderült,hogy takonyról van szó,mégis ezen pörögnek.

2021. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
20%
Én cicikakának ismerem.
2021. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
78%
Még a fikusz is kulturáltabb, meg nem gusztustalan, 100* jobb, mint a cicakaki... Bocsi de akkor is egy db macskaszart látok a gyerek orrában...
2021. jan. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!