Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-éves kisfiam már most...

1-éves kisfiam már most nagyon hisztis. Tudom igényli hogy sokat foglalkozak vele de van egy 3-éves tesoja is és ott a házimunka is. Folyton sir utánam Vigyem mindenhová magammal, vagy jobb ha megszokja hogy nincs mindig anya?

Figyelt kérdés
Napkőzben alig alszik,ha elaltatom és beakarom tenni az ágyába egyből észre veszi és felpattan,sir ha kimegyek ordit utánam,és már nem alszik vissza.Aztán kihozom bukik fel a fáradságtol, nyafog majd jőn az esti fűrdi és kezdődik az egész előről mire nagy nehezen elalszik.Ha felsir bekúldőm hozzá apát,de ő ritkán tudja vissza altatni,csak az én őlemben nyugszik meg,csak ez nekem már annyira nehéz a nagyobbik fiam nem volt ilyen anyás,vagy lehet hogy vele tul sokat foglalkoztam még akkor? Ha másnál is hasonlo a helyzet az irjon hogy mit tehetnék hogy kőnnyebb legyen
2008. dec. 2. 12:24
 1/1 A kérdező kommentje:
kőszőnőm kőszőnőm mindenkinek-segits magadon és isten is megsegit,vagy minek kellet neked 2 gyerek ha nem birsz el velük?_-legalább ilyen válaszokat nem kaptam de nem is azért tetem fel a kérdést hogy mindenki átnézen rajta
2009. jan. 15. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!