Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad az üveges bébiételt...

Szabad az üveges bébiételt újramelegíteni?

Figyelt kérdés
Tegnap felbontottam, evett belőle, aztán via pohárban betettem a hűtőbe. Ma az egészet felmelegítettem, de még mindig maradt. Visszatettem a hűtőbe, holnap még azt felmelegíthetem? Megeheti a kisfiam?
2010. aug. 15. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ne adj belőle mégegyszer. Én ha felmelegítettem és nem ette meg akkor már ment is ki a kukába, vagy mi megettük hogy ne vesszen kárba. Némelyikre rá is van írva, hogy nem lehet 2x melegíteni. És felbontás után, hűtőben tárolva is csak 24 óráig lehet.
2010. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
én odaadtam többször is, jobban átmelegítve. Semmi baja nem lett a fiamnak tőle. Kicsit drága mulatság lenne fél üveg babakajákat kidobálni...
2010. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
elméletileg nem, gyakorlatban meg hát persze. a babám kb. 2szorra evett meg egy üvegnyit... :DDD
2010. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Még egy üvegen nem láttam, hogy ráírták volna, hogy tilos kétszer melegíteni, pedig sok fajtát vettünk már.
2010. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!