Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet pihentetni egy egy...

Hol lehet pihentetni egy egy éves babát ? 82 cm és 12 kiló

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy olyan jó lenne néha nyugodtan meginni egy pohár teát és addig a babát ( kisgyereket ) betenni egy biztonságos helyre . Vagy ha már látom hogy fáradt ,ne kelljen egyből az ágyba menni vele ahol csak rajtam ugrál . Milyen megoldások léteznek ? Az előbb nézegettem beltéri fuggoagyat de olyat nem találtam ahol be is lehet kötni és félek hogy kiesne. Vagy esetleg egy hinta is szuper lenne . Vannak olyan hintak ,ugrálók amelyeket az ajtofelfara lehet raszerelni. Talán ott is el lenne pár percig . Ötletek ? Tapasztalatok?

2021. febr. 1. 18:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
70%

Már bocs, de elvileg 1 éve veled van a saját gyereked, és ennyire nem ismered őt?

Eddig hogy ittál meg egy csésze teát vagy hogy mentél vécére?

Olyan ez az írás mintha most kaptál volna egy 1 éves gyereket akivel nem tudsz mit kezdeni.

Eddig mit csináltál vele?

2021. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
26%

Gratulálok az elsőnek a kioktató, kizárólag kritizáló reakciohoz, amiben meg sem kísérelt választ adni a kerdezonek, aki segítséget kért.


Kérdező, én úgy tudok biztosan időt szakítani, ha muszáj, h a telefonomon elinditok neki egy mesét, ami lehetőleg tanít neki vmit, közben a gyerek a járókában, a telót nem éri el.



Kötözködők, lehet lepontozni, h néha mesét nézetek a gyermekkel! :) Ezt azoknak javaslom, akikkel nem fordult elő az első másfél-két évben h hirtelen muszáj volt vmit elintezniuk a gyerek mellett.

2021. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nyilván ismerem a gyerekem . Egy igazi izgő- mozgó kisgyerek . Csak kíváncsi voltam hogy más egyedülálló anyuka hogyan foglalja le a gyereket ha épp nem szeretne vele játszani de ő nem szeretne egyedül valami elfoglaltságot keresni . Érdekelt volna hogy szerintetek a fuggoagy jó ötlet-e ? De ilyen kedves válaszra mint az első ,nem számítottam... Köszönöm szépen! 😅👌


Egyedülálló anya vagyok , Hollandiában élünk ,ergo segítségem nincs .. Nem rinyalok , mindenre jut időm,mindent megcsinálok ,a gyerekkel is foglalkozok , csak ez egy olyan szép elképzelés volt hogy ő majd hintazik,vagy pihenget a fuggoagyban addig én meg megnézek egy újságot .. remélem így már érthető mire gondoltam ... További szép estét!

2021. febr. 1. 19:05
 4/31 anonim ***** válasza:
73%

Kedves 2-es! A mesenézetés akár neki is eszébe juthatott volna! Vagy a járókába/kiságyba tevés, bár ekkora baba már kimászik ha akar.

De lehet hogy nincs neki egyik se mert nézd meg mit írt az altatásról, hogy rajta ugrál közben.

Amúgy tényleg érthetetlen ez az egész. 1 éves gyerekével nem tud mit kezdeni, eddig mit csinált vele?

Meg ez a függőágy baromság. Meg kérdezgeti a hintát. Eddig nem hintáztatta sehol?

A kérdés csak egy a sok itteni közül amit trollok írnak akik még sose láttak gyereket. Csak legyenek kérdések hogy pörögjön az oldal. Egyik bugyutább mint a másik.

2021. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
35%
Beteszem a kiságyba egy könyvvel. Sokszor sír és hisztizik ilyenkor, de azért nézegetni is szokta a könyvet. De egy kávé kedvéért bevállalom a rinyát:). Sajnos ez a korszak ilyen, idegtépő :). Meg ha wc-re kell mennem, muszáj elzárnom a gyereket. Pisilni még viszem magammal, de azért a nagy dolog az abszolút privát :).
2021. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
50%
Én is a youtubon teszem be neki a hey kids-es dalocskákat egy kv erejéig...az pont addig köti le,utána már jön megint. Vagy kihasználom ha valamivel elbíbelődik és akkor iszom egy teát. Egyébként nincs nyugalmam nekem sem. 14 hónapos kisfiam van,aki szeret veszélyesen élni.😁 A lehetőségekhez képest biztonságossá kell tenni a lakást és akkor azért nem kell minden pillanatban követni. Mondjuk az enyém most elkezdett székre meg wc-re felmászni,úgy hogy azért résen kell lennem.
2021. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
39%

Kedves 4-es!

Nem tudom, szerintem nem irrealis a kérdés. Egy éves koráig mi sem hintaztattuk a gyereket. A mesenézés ötletet, úgy h ne érje el a telót, mástól hallottam eredetileg, nekem hasznos tanács volt.

Nekem a leb.szó "válaszok" tűnnek trollkodásnak, amik eléggé rontják itt a hangulatot. Jellemző erre az oldalra h én megpróbáltam segítő választ adni, olyat, ami engem segített volna egy évesen, és 40 százalékban hasznos a válaszom, míg a kérdezőt leoltó kapott 60 százalékot :))

2021. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%

Van egy nagy leválasztott szobarész, ami gyerekbiztos, az elválasztórácson az egyéves még nem jut át. Ott tudom hagyni, ha pl. a WC-re kell mennem.

Ha a teámat akarom meginni, leülök mellé, játszom vele egy kicsit, és ha valami felkeltette az érdeklődését, leülök a rács túloldalán, és ihatom a teát.

Ha alvásidő van, végigcsináljuk a szokott rituálét, berakom a kiságyba (nem tud kimászni), mellé ülök, simogatom, énekelek neki, ha ordít, feláll, együttérzően beszélgetek vele, időnként visszafektetem, de nem veszem ki, és nem fekszem mellé, hogy rajtam mászkáljon.

2021. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Esküszöm ez már sok . 😂😂😂

Eddig nem hintazott , mivel egy éves lett január végén . Ahogy említettem ,külföldön élünk és nem vagyok csóró enyhén szólva úgyhogy van neki kisagya . 😂😂😂

Azért rajtam ugrál ,mert születése óta velem alszik egy ágyban . Kb 300 játéka van . Van egy külön szobája amiben csak játék van. Van egy findet nemo nevű jumepero ugraloja ,de azt már megunta ... A kiságyba nem lehet betenni és most kellene valami más , biztonságos megoldás ahol pár percig jól érzi magát . Nyilván eddig is megoldottam , de kb1 hónapja megy és azóta mindenhová követ. Wcre is . Egy perc nyugtom sincs tőle ,nem ám hogy kavezgassak... Ezért voltam kíváncsi hogy mit gondoltok a fuggoagyrol egy egy évesnek. Anyám szerint úgy se marad meg benne . A hinta meg nem tudom hogy biztonságos e ... Köszönöm az oltásokat.

2021. febr. 1. 19:27
 10/31 anonim ***** válasza:
81%

Hagyom, hogy mászkáljon a lakásban...

Szinte gyerekbiztos...

Ha nem akarok nagy területre figyelni, akkro becsukom az ajtókat, amiket egyelőre nem tud kinyitni.. és lerekesztem a konyha étkező részt biztonsági ráccsal



Ha nem lenne gyerekbiztos, akkor egy babakarámot vennék.


Nekem két 3 év alatti gyerekem van otthon, férjemmel vannak napok, amikro nem is találkoznak.

2021. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!