Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet pihentetni egy egy...

Hol lehet pihentetni egy egy éves babát ? 82 cm és 12 kiló

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy olyan jó lenne néha nyugodtan meginni egy pohár teát és addig a babát ( kisgyereket ) betenni egy biztonságos helyre . Vagy ha már látom hogy fáradt ,ne kelljen egyből az ágyba menni vele ahol csak rajtam ugrál . Milyen megoldások léteznek ? Az előbb nézegettem beltéri fuggoagyat de olyat nem találtam ahol be is lehet kötni és félek hogy kiesne. Vagy esetleg egy hinta is szuper lenne . Vannak olyan hintak ,ugrálók amelyeket az ajtofelfara lehet raszerelni. Talán ott is el lenne pár percig . Ötletek ? Tapasztalatok?

2021. febr. 1. 18:03
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
27%

Úgy látom egy kicsit lejárt téma,de ha valakinek még aktuális akkor én is írnék.


Ha csak nem extrém nyugodt babád van én hintát,függőágyat (és semmi ehhez hasonló egyebet) nem használnék akkor sem,ha van.

Baleset veszélyes,nem is túl izgalmas még nekik,hogy ringatózhatnak benne.Arra az időre sem hagyhatnád benne egyedül ameddig megcsinálod a kávét,kitudja mikor és hogyan bukik ki belőle.


Ha nem baba biztos a legközelebbi helység tedd azzá és ott hagyhatod egy kicsit.Babaajtó,élvédő,konnektor védő,fiók és ajtózár,becsapódás gátló.Ezek kellenek többnyire egy biztonságos légtérbe,de huzamosabb időre itt sem lehet magára hagyni a kicsiket.

Ameddig eszel,iszol vagy csinálsz valamit amit mellette nem lehet.


-Etetőszék: Egy éves,már biztos van neki.Ameddig eszel-iszol tedd bele és adj neki valamit.Babakeksz,babasüti,zöldség-gyümölcs,akármi amit elrágcsál.Vagy játék,kanál,tálka..egy baba mindennel elvan.

-Járóka (lehetőleg ne fából!): Nagy,rendesen kilátni belőle,vannak rajta kapaszkodók,tele lehet tenni játékkal (amin nem tud kilépni,kimászni!) és össze is lehet maszatolni,sőtt ha valaki vesz bele matracot elaludni is kényelmes nekik benne.

Derékhordozó: Ez egy tartás segítő.25kg-ig jó,könnyebb ide-oda vinni,tartani miközben csinálsz valamit.

Járássegítő hám/babasétáltató/babahám: betegen hangzik,elég szarul lett elnevezve,de kifejezetten hasznos kis cucc.A még stabilan járni képtelen gyereket tarthatod,segítheted.van olyan verzió amit ugrálónak/hintának lehet használni,nem is drága.a sima hámot már 3.000 körül megveszed.

Van külön rugós hinta is de emlékeim szerint az Max 12 kilóig jó,ez már drágább cucc is,de hasznosnak hasznos.


Amit nem ajánlok,de egy lehetőség: Bébikomp.vannak olcsóbb és vannak drágább eszközök mind más teherbírással és más felszereltséggel.

Egy drágább hintás kompot meg lehet végül is venni,ha nem rakod bele mindig.Néha-néha egy kávé erejéig nem lesz baja tőle.


Viszont! Ha sokat használja szemmel látható láb problémái lehetnek a kicsinek.'_()_' görbe O lábat csinál.

Picik a kerekek ezért könnyen borul még a szőnyegre felguruláskor is,valamelyik nagyon gyenge szerkezet.


De ezek ellenére sokan használják rövid időre biztonságos helyen ezt is lehet.

Nekem ezek váltak be (kivétel bébikomp én azt nem használok),egy próbát megérnek.

2021. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!