Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan gyógytornászt (vagy...

Van olyan gyógytornászt (vagy valami hasonlót), aki megadja a kezdőlökést a babáknak, a mászáshoz?

Figyelt kérdés

8 és fél hónapos baba, föl tud állni pipiskedve támasszal a kiságyban, se mászni se seggen csúszni nem tud.

És mindig pipiskedve áll fel, nem tudom mi lehet az oka csak spekulálok.



2021. febr. 1. 18:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

"van ilyen felakasztható rugós beülője"


Elég nagy baj. Ezeket gyógytornászok, ortopédusok eleve csak totyogástól (!) engedik, mivel ellenkező esetben túlterhelik a csípőt, gerincet, lábakat.

A tiéd meg még kúszni sem tud, vétek bele tenni.

2021. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként a régi nagymama trükköt csinálják a gyógytornászok.
2021. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%
12, de csak olyan babánál akinél a mászás az időszerű. A kérdezőéknél a kúszásnak van ideje. Még egyáltalán nem lenne erős a mászáshoz.
2021. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
13 nem vagyok szakember, ezt majd egy szakember eldönti. Csaj valaki írta ezt a trükköt. Arra írtam, hogy valóban használják meg mindig.
2021. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

9-es.

[link]


Ilyen hintában szokott néha ülni, úgy hogy azért leérjen a lába, és ebben rugózik. Mi történhetne a csípőjével, ami nem jó?

2021. febr. 1. 21:06
 16/20 anonim ***** válasza:
83%
Röviden tömören: tönkremegy. Most alapozod meg, hogy negyvenéves korára tropa legyen. Hiába a marketing, egyik Adamo-féle hintában se szabad ültetni és rugózni hagyni egy még önállóan nem ülő, nem álló, nem járó csecsemőt.
2021. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mivel a csípő és gerinc körüli izmok nem elég erősek, így az ízületek és a csontok tartják a felső test súlyát, amik nem erre vannak tervezve.

Az ilyen adamo jellegű hintáknál leírják, hogy a már magától ülni tudó gyereket lehet benne ültetni és, így kilógatva a lábát használni.


Keress egy jó Dévényest! Érd környékén tudok ajánlani is.

2021. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

17-es!

Mondjuk éppenséggel ülni tud. Meg ugye magától áll fel a kiságyban.

2021. febr. 1. 21:44
 19/20 anonim ***** válasza:
78%

Hogy ül föl magától?

A kapaszkodva felhúzza magát, nem minősül felállásnak, attól függetlenül, hogy függőleges helyzetbe kerül.

2021. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Ja akkor értem.

Egyébként nem a saját gyerekem, hanem rokon, nekem még nincsen, ezért is nem vagyok annyira képben a dolgokkal.

2021. febr. 1. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!