Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szólnátok az orvosnak hőemelke...

Szólnátok az orvosnak hőemelkedésről?

Figyelt kérdés
11 hónapos lányom két napja hőemelkedéssel kel (ma 38.3 végbélben), aztán elmúlik neki. Fogzik nagyon durván, de én úgy olvastam, hogy az hoax, hogy amiatt lehet hőemelkedése. Még sosem volt neki, a Bexsero miatt sem, így nem tudom ezt hova tenni. Ti hány nap után szólnátok?

2021. febr. 3. 07:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Normalis vahyok, igen. Vegyél homloklazmerot vagy fül lazmerot.
2021. febr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most mértem életében először, észre sem vette... De miért is erről beszélünk? Mennyi hőemelkedéses nap után kell szólni az orvosnak? Bágyadt is.
2021. febr. 3. 07:59
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Szia. Én szólnék, ha úgy látod, hogy nem is érzi jól magát.
2021. febr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hivd fel nyugodtan a dokit
2021. febr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Persze, jelezd nyugodtan a dokinak.

Inkabb legyen semmiség, mint valami nagyobb baj. 😊

2021. febr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Levontad belőle a fel fokot? Amúgy nálunk a lányom szinte minden fogzasnal ilyen 38.4 környéki hőt produkált áttört a foga és elmúlt.Ettol független én is szoktam mondani az orvosnak.
2021. febr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Úgy néz ki a nyűgösség inkább azért volt, mert nem aludta ki magát, most visszaaludt kicsit. Lement már neki. Ha megint lesz, akkor szólok mindenképpen a dokinak. De amúgy egész éjjel fel-felsírt, dörgöli a száját folyamatosan, a foga tuti jön neki.
2021. febr. 3. 08:42
 8/11 A kérdező kommentje:
Délután kell hívnom. Megint hőemelkedése van, vagyis ez már inkább láz. Szaporábban veszi a levegőt is. És nagyon álmoska, sírós :(
2021. febr. 3. 11:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg nem a foga lesz a baj😟
2021. febr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Derjaderja ***** válasza:
100%
Azt mondta az orvosunk, hogy hőemelkedést lehet fogzással magyarázni, ha fogzik, lázat, főleg magasat nem. Azokat inkább eszrevètlen felső légúti cucc szokta csinálni.
2021. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!