Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utáni első napok kis...

Szülés utáni első napok kis korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyermekeink között 19 hónap korkülönbség lesz, pár nap és megszületik a kis tesó.

Császármetszéssel fog világra jönni, ahogy az első babánk is, így már tudom milyen lesz utána, az első pár nap/hét nehéz mozgás szempontjából (is)

Ebben tapasztalt anyukákat szeretnék kérdezni, hogy ment a szoptatás, és minden egyéb egy örökmozgó 19 hónapos mellett.

Köszönjük 🙂


2021. febr. 5. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Gratulálok 😊
2021. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Sógornőm két gyermeke közt 21 hónap korkülönbség lett. Első baba nem volt problémás, jól aludt, jól evett. Második babája problémás lett sajnos alvás és evés szempontjából is. Fejte neki a tejet, és szoptatás után még cumisüvegből is itatta. Nagyon nehezen tudott elaludni, sokszor több körben altatta vissza. Ő sajnos állandó idegfeszültségben volt a két gyerek mellett, bár neki segítsége is alig volt. Sokszor sírt, vagy hisztizett, mikor ott voltunk, nyilván az egész napos feszültség jött ki így rajta. Anyósom is mondta, hogy "sokszor tiszta bolond", olyan szinten sok neki ez a 2 kicsi gyerek egyszerre. Szóval náluk iszonyú nehéz volt. Én kívülről is azt láttam, hogy állandóan ingerült, azt se tudja, hová kapjon. Náluk apa egész álló nap (este+hétvégén is) dolgozott szinte, így nemigen tudta tehermentesíteni.
2021. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!