Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak 1 éves kisfiamnak...

Mit adjak 1 éves kisfiamnak reggelire, vacsorára?

Figyelt kérdés

Reggel gyümölcsöt eszik, meg elrágcsál egy kis kenyeret, de most úgylátom nem elég neki, egy óra múlva már éhes. Próbáltam neki szendvicsdarabkákat adni, de annyira érdekesnek találja, hogy inkább szétkeni az asztalon.

Ebédre főzeléket, uzsira joghurtot kap keksszel. Vacsorára eddig tejpépet kapott, de szeretném kiváltani valami saját készítésű kajára.


Ti miket adtok a babáitoknak reggelire, vacsorára?


2010. aug. 16. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

hetente egyszer virslit

heti egyszer májrkémet

heti egyszer rántottát

lehet még: tojáskrémet, padlizsánkrémet, körözöttet, vajas/vajkrémes kenyeret

heti egyszer péksüteményt

heti egyszer corn flakes-t tejjel

heti egyszer müzlit


nálunk úgy van hogy meg van tervezve a menü igy minden nap kötött a kaja. nincs nyafi.

2010. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én az 1 éves kisfiamnak adok már reggelire tejbegrízt,ha te még nem szeretnéd tejjel én sokáig rizsitalból készítettem,imádta!Vacsira meg amit mi eszünk .Hogyan adod neki a szendvics darabkákat?(harapja vagy odaadod a kezébe)

Üdv.A

2010. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm az ötlteket! kap már tejet, a tejbegríz jó ötlet

a szendvicsből kis falatokat adok a szájába, amit ő kiköp és szétken az asztalon...

2010. aug. 16. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!