Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak a 8 hónapos kisfiamn...

Mit adjak a 8 hónapos kisfiamnak vacsorára?

Figyelt kérdés
Nekünk még az uzsonna és vacsora nem vált ketté, mert minden étkezés után anyatejet kap és ezért annyira jóllakik, hogy csak egy étkezésre van szükség este. Az esti lefekvés előtt szopizik. 10óraira gyümi, ebédre főzeléket kap, vacsorára eddig ezt is, azt is, de úgy adnék Neki valami mást. Mit lehetne? Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 26. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az enyém 7 és 11 hós kora között tejpépet vacsizott, azóta rendes hideg kaját kap.
2011. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2011. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kisnita ***** válasza:
72%
Tejpépet, tejbedarát, joghurtot, ha már eszik ilyesmit akkor vajas kenyeret, maci sajtot, felvágottat. Az enyém ilyeneket szokott enni. Néha lekváros kenyeret vagy bundás kenyeret sajttal esetleg rántottát, tükör tojást vagy főtt tojást vajas kenyérrel. Nem sokat eszik, de próbálom változatosan etetni.
2011. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem semmi, 8 hónaposnak lekváros kenyér, meg tojás!!

Bátor vagy!

2011. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Nem bátor.Csak nem dőlt be a mai divatnak,meg túlzott aggodalomnak,hogy jaj,minden allergizál.Ez csak Magyarországon van így.Az okát nem tudom.

Az én 8 hónaposomat is megkínálom mindennel,amit mi eszünk,és látom,hogy minek örül.

Te mit is ettél ennyi idősen??Csak azt ne mondd,hogy tejcsipapit,meg babakekszet.

2011. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Kedves utolsó, úgy bírom ezt a fajta hozzáállást, amit te is képviselsz. Csak azért, mert valami 30 éve jó volt, SŐT, az volt akkor az elérhető legjobb, azért még nem kell a múltban élni. Mára a kutatások eljutottak arra a szintre, hogy nem a 30 évvel ezelőtti legjobb a babának, hanem van annál jobb is. Oké, hogy te ezzel nem értesz egyet, akkor valószínűleg trabantod, vagy zsigulid van, amire 3-4 évet vártál, hiszen ha 30 éve jó volt, akkor most is jó, nem?

De gondolom, normális autód van, és a neted sem Commodore 64-ről megy, hiszen elfogadtad, hogy a fejlődés előrevisz, és jobbá teszi az életet. Akkor akár ebben is elfogadhatnád, vagy nem?

Mindenki úgy eteti a babáját ahogy akarja. Attól, hogy valakinek az a véleménye, hogy jobb az óvatosság, még nem divatmajom, vagy ostoba. Talán ezen is el kellene gondolkodnod.

2011. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Adj neki tejpépet, rengeteg féle van, azzal is változatosabbá teheted a vacsiját.
2011. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Bundás kenyeret???

Még három évesnek sem adnám vacsorára, hiszen valamennyi olajat mindenképpen felszív, megterheli a gyomrát.

8 hónaposnak egyáltalán nem. Tükörtojás?? Atyaég!

2011. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én sem adnék ilyesmiket! és azt sem hiszem hogy minket lekváros kenyérrel etettek. Akkor is voltak tápszerek meg pépek! Az én babám valamilyen tejpépet eszik. Sokféle van és Te is tudsz bele változatosságot vinni. Ha van anyatejed felesleges abból is tudsz tejbegrízt csinálni. Az enyémnek nem kellett a fagyasztott anyatej csak gríznek.
2011. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 88%! Én még valóban Commodore 64-en kezdtem a programozást.Hogy mire jutottam,nem ide tartozik.

De hogy miért háborodsz fel ennyire,mert egy más véleménnyel találkozol,és mért pontozol le,azt nem értem.

Rég megdőlt ez a semmit a babának 1 éves korig,mert egyre több miatta az allergiás,mert nem ismerik meg időben a tejet és a lisztet,és 1 éves kor után már kevésbé alakul ki az ezt bontó enzim.Természetesen nem naponta kell tömni vele a gyereket.De ez megint csak az én véleményem,nem kell elfogadni.Itt mindenki leírja,amit gondol---gondoltam én---és aztán a másik jól nekiesik.

Az én 8 hónapos fiam az egyik napról a másikra nem fogadta el sem a tápszert,sem a tejet,már annyira undorodott tőle.Tehát a tapasztalatomat írtam le.

DE mivel Te vagy a hangosabb,Neked van igazad.

Szép estét!

2011. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!