Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszik a 8-9 hos babatok...

Mit eszik a 8-9 hos babatok tízóraira, uzsira?

Figyelt kérdés
Mar megeszi a kiflit, kenyeret, vajat, ömlesztett sajtokat mar például adhatok neki? Esetleg házi lekvaros kenyeret? Sonkát? Tehat kb azt amit mar mi is eszünk? Nem tul sok a tartósítószer ezekben egy ilyen pici babának? :/
2021. febr. 14. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden gyerek más. Az enyém a közelében nem volt azoknak, amiket példának felhoztál, pedig 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást. Szinte csak tápszert evett 8-9 hónaposan és pár kanál tejpépet, vagy pürét. A püréből is kb. 3 fajtát fogadott el.
2021. febr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Hát nézd, a sonka/felvágottak/szalámik/virslik kb. élelmiszeripari szemetek, ilyeneket teljesen felesleges adni.


A tartósítószer ezekben még egy felnőttnek is sok, tiszteljétek meg a saját testeteket is azzal, hogy "normálisabban" esztek.

2021. febr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
tejterméket tudtommal csak 1 éves kor után lehet adni. én nagyon feldolgozott dolgokat (pl sonka) nem adnék, inkább gyümölcsöket, tejpép/baba tejberizs, stb
2021. febr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Mozzarella sajtot kapott már ilyenkor, túrókrémet (a túrót összekevertem vallami bébeétellel nem feltétlen gyümölcs pl

spenót) vagy májat sütöttem és azt pépesre nyomtam (házi májkrém)

Én 100%os sonkát is adtam

Vízben gríz

Joghurt

Zabkása

2021. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan tejpépet és gyümölcspépet evett. Most egy évesen gyümölcsöt, darával vagy zabpehellyel, hogy eltelítse rendesen. Amúgy szerintem a 100%-os sonkával nincsen baj... Olyat veszünk neki csirkemellből, sertésből, reggelire és vacsira kenyérrel és sajttal eszi, na meg zöldségekkel, paradicsom, paprika, uborka. Ebédre főtt étel vagy babakaja.
2021. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Zabkása, durvára darált cukormentes háztartási keksz, túró vagy joghurt gyümölccsel turbózva. Sima gyümölcs püré, kifli, kenyér.
2021. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lidl-ben van elég jó felvágott, amiben nincs sok adalék. Mi azt szoktuk adni neki. Amúgy ennyi idősen (és most sem) 10 óraizik, mivel 9-kor kel. Szóval ő akkor tápszert kap, aztán ebédet. Uzsonnára tejpepet gyümölccsel, gyümölcsöt, joghurtot stb.
2021. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Zabkása, tejpép, túrókrém. Ezek gyümivel variálva. Múltkor evett fött tojást. Ilyesmi. Most tervezek sütni cukormentes babakekszet.

Kenyeret, meg ilyesmit még nem kapott.

2021. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!