Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor, hogyan takarítottok...

Mikor, hogyan takarítottok csecsemő mellett?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Csecsemő mellett a legkönnyebb. Amikor már totyog és rögtön szétpakolja, amit te össze, akkor már nehezebb. Ott vagy lejjebb ad az ember, vagy megbolondul. ;)
2021. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Egyet értek az elsővel. Ameddig kicsi még eszik alszik. A kisebb most lesz 5 hónapos de még napközben jókat alszik és addig takarítok. Minden nap csinálok egy kis áttörlest, pakolást így nem uralkodik el a káosz.

Majd ha elkezd kúszni, totyogni akkor lehet majd kapkodni 🤣

2021. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Simán. Már unalmamban is takarítottam.
2021. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Csecsemő mellett lazán, a nap nagyobb részét átaludta, jobb dolgom nem lévén én is már unalmamban takarítottam. Amióta kúszik és csak napi 2x alszik 1-2 órákat, na azóta kicsit nehezebb, de megoldom, hogy mellettem van a földön és ott elszöszöl, amíg a konyhában a pultot törlöm le vagy ilyenek. Porszívózni meg porszívózok amikor a férjem itthon van és addig leköti. Az első 6 hétben még azt is tudtam mellette, amíg aludt, azóta már felébresztik a zajok sajnos.
2021. febr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Az első időkben a legkönnyebb, mert sokat alszik. Aztán pedig magamra kötöttem.
2021. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Alvó csecsemő mellett simán tudtam pl porszívózni ,hajat szárítani is. Most másfél éves, már igencsak nehezebb de próbálom belevonni
2021. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Biztos én vagyok a béna, nekem az első időkben sem ment. Nekem megér heti 8000 Ft-ot, hogy takarító nénink van. 🙈 A napi dolgokba meg besegít a férjem.
2021. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Csecsemő mellett gond nélkül. Olyan 1.5 éves kora után nehéz, mert 6* kell ugyanazt elrakni, mert újra kiszedi, vagy amíg berakom a mosást addig szétpakolja a konyhát stb. Vagy porszívózni akarok és ő is, ráül, tépi, nyafog ha neki nem lehet. Körforgás.

Nagytakarítást akkor mikor férjem itthon van amúgy jelenleg, apróbbakat meg a gyerekkel együtt.

Csecsemő mellett nem is értem a kérdést..

2021. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
sehogy, nekem nagyon nehéz. 5hetes
2021. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekem az elso ket honapban evett aludt, de most 3.5hos es alig alszik napkozben, folyton kezben akar lenni, minimalisan el van rezgos pihenoszekben vagy jatszoszonyegen, hordozokendoben is, de ugy csak allo dolgokat tudok, fozni, port torolni, mosogepet, mosogatogepet ki be rakni nem. Plusz fozok is a csaladra, arra is kell ido🤪 nem alszik egyhuzamban 30percet sem. Kb 3x20perc eleg neki.
2021. febr. 15. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!