Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám jól kimosni az...

Hogyan tudnám jól kimosni az aventes csőrős pohár csőr részét, mert bepenészedett?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 07:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet kapni cumi mosó kefét, olyan mint a nagy üvegmoso kefe, de ez olyan pici mint a kusujjam, és az oda nekem belement ki tudtam rendesen mosni, nekünk is gusztustalan lett a sok színes innivalótól, és fekete penészed! Egyébként van a figo jana kis víz aminek olyan a teteje mint a kulacsé, nekünk sz is nagyon bevált, szeret belőle inni, és azt rendesen ki tudom mosni!
2010. aug. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igen úgy ahogy az első irta kétoldalu cumimosó kefével és ha még mindig van rajta akkor fültisztitóval aztán ha kész vagyok vele be szoktam áztatni fertőtlenitőbe és kifőzöm.


nagyon kényes mert tisztára szoktam törölni ivás után és akkor nem penészedik bele.

2010. aug. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekünk is van janás, de idegesít, hogy k...a drága és ilyen szar.
2010. aug. 17. 07:55
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem az Aventes lett ilyen, hanem egy másik, de abba semmivel se lehet belenyúlni.

Elég tömény Domestos-os vízbe raktam két napra, utána többször átmostam, sterilizáltam.

Kijött belőle.

2010. aug. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát már elnézést, de ha bepenészedett, akkor én SEMMIKÉPP nem adnám már oda a babámnak (még én sem innék belőle), bárhogy is ki van mosva. Domestost meg alapból nem használunk mosogatáshoz, nem hogy egy babánál. Lehet őket mérgezni penésszel, domestossal, de minek?

Ezen ne spórolj, vegyél újat.

2010. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!Egyet értek az utolsóval,bár nekünk még nem volt sosem penészes,cseréld sűrűbben a csőrt!

Üdv.A

2010. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A Domestos-os vagyok. Szerinted nem mostam el milliószor?

Egyébként meg nem tudom, hogy hogyan fertőtleníted a lakást, mert ha az a gyerek mászik, megnyal, megrág mindent. A küszöböt, a cipő talpát, a padlót. Szóval ne mossak fel se Domestos-os vízzel, mert mérgezem a gyereket. Hmmm...

Dobja ki? Ezek szerint kéthavonta vegyen új varázsitatót?

Amúgy a penész meg ha kiölődik, és alaposan elmossa a kérdező az itatót, nem fog visszajönni.


Biztosan én vagyok hülye, hogy nem csírátlanítom, nem tartom burokban a lányomat.

21 hónapos, és eddig összesen kétszer volt megfázva. Nem mellesleg most várom a másodikat, és őt sem fogom burokban tartani.

2010. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bizony nem domestos-szal fertőtlenítem a lakást. Léteznek nagyon jó bababarát, növényekből készült fertőtlenítő-szerek, no én azokat használom.


Kérdezőtől elnézést az off-ért.

2010. aug. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja, még annyit, hogy a varázsitató azért nem penészesedik be 2 havonta, ha igen, akkor ott már az egyéb higiéniával is gond van, egy kis penész már nem árt semmit.
2010. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

10.03-as vagyok

Igaza van az utolsónak,és még annyi hogy nem kell 2 havonta megvenni a varázsitatót elég csak a csőrt megvenni,kb.1200 Ft a 2db,szerintem ezt ki lehet bírni!

Üdv.A

2010. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!