Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél honapos babát nem...

5 és fél honapos babát nem kell félteni atol hogy megfullad ha hason alszik ugy-e?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Még a kissebb sem fullad meg hason.
2010. aug. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Háát, párnát ne rakj be neki, illetve plüss állatokat se és takarót se. Ezekbe még beletekeredhet.

Ha van légzésfigyelő az még nem árt. Egyébként ők már szépen emelik a fejüket, forgolódnak, így egyre kisebb az esély, hogy baj történjen.

2010. aug. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat!
2010. aug. 17. 09:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom már a kórházban hason aludt. Ha a hátára fektettük, csak sírt. M már 2éves :)) Régebben (10-15 éve épp a hason való altatást favorizálták, akkor a háton való altatást tartották veszélyesnek :) ha nincs a kiságyban magas párna (ami amúgy is tilos), akkor nem tud megfulladni, hiszen egy 5 hónapos már eleve emeli a fejét, némelyik már forog is... akárhogy is teszi le a szülő, úgyis arra fordul, ami neki kényelmes.
2010. aug. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a hason alvás pont hogy jóóó.

Az én kisfiam 4 hónapos és születése óta hason alszik.

2010. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugye nem komolyan kérdezed? :) 5,5 hónaposan már bőven van annyira erős, hogy átfordítsa a fejét.

Kisfiam egyébként 4 napos korától fogva csak hason alszik.

2010. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!