Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hàny gyermeket vàllalnàl, ha...

Hàny gyermeket vàllalnàl, ha minden körülmèny adott lenne? Mennyivel lehet minősègi időt tölteni ès tènyleg figyelni rà?

Figyelt kérdés

Ùgy èrzem èn maximum 2 gyerekkel tudok minősègi időt tölteni ès tènylegesen minden nap foglalkozni.

Ti hogy gondoljàtok? A nagycsalàsosoknàl tènyleg jut mindenkire idő?


2021. febr. 18. 06:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy, mint te. Én anyagilag is max 2 gyereket érzek úgy, hogy kényelmesen belefér.
2021. febr. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Én legalább hármat-négyet szerettem volna, de sajnos anyagilag nem engedhetjük meg magunknak. Két gyerekszobánk van, és nem érzem, hogy ebből a házból tovább tudnánk lépni, illetve ezt még csak-csak megoldhatnánk Csokkal talán, de munkából már nem tudnék ennyi időt kimaradni.
2021. febr. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
3-4 gyereket simán vállalnék, ha lenne rá keret. Szerintem meg lehet oldani, hogy mindenkire jusson elegendő minőségi idő, ezen talán könnyíthet a valamelyest nagyobb korkülönbség (2év+ - a lányaim közt 16 hónap különbség van, ez így azért 4 gyerekkel tuti nem menne).
2021. febr. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha minden adott lenne hozzá, akkor én majd 3 gyereket szeretnék. Egyke voltam, így uncsi az élet, páromék ketten vannak:) Viszont párom csak 2 gyereket szeretne:D Mondjuk még nekem az első gyerek szülése is odébb van, de biztos hogy nem szeretnénk egykét
2021. febr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
3
2021. febr. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
2. Jelenleg csak egy fér el, és ha nem szakad ránk a lottó, akkor így is marad. Engem nem bánt egyébként.
2021. febr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

4-et


Ismerek családot, ahol 6 van 7. Úton


Ott ugyanezt kérdeztem a már felnőtt gyerektől, hogy hogy volt.

Be volt osztva meg otthoni órarend volt ki hol van aznap

Mondenkivel töltöttek külön is időt a szülők. Programot is.

De ők magukra egy egységes csapatkent gondoltak.


Szerintem 4 gyerek esetében még meg lehet oldani szépen.

Ha minden adott, nem akkor kell építgetni a környezetet, és nem kell solgozni menni az egyik szülőnek, mert akkor amikor màr oviban vannak a gyerekek, akkor délelőtt mondent el lehet végezni, délután pedig a gyerekkekkel lenni csak, 4 gyerek betegségèt szerintem munka mellett is nagyob nehéz, ha nem lehetetlen kivitelezni.

2021. febr. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
38%
Egyet sem:) de lenne pár kutyánk:D
2021. febr. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Három lenne, ahogy most is van. Csak többet járnánk nyaralni. :) Szerintem ennyivel még boldogulunk normálisan, de én hiszek az egészségesen elhanyagolt gyermekekben. Légyszi, ne pontozzatok le, olvassatok utána.
2021. febr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Van mar egy fiunk, uton a tesó, és ezzel számomra bezárt a babagyár.


Mi 5en vagyunk tesók. Anyának sosem volt annyi ideje rám, amennyit szerettem volna. Tesóimnak ugyan ez a véleményük. Valamelyikünkkel tanulnia kellett, akkor a másik nem kapott figyelmet. Ha főzött, mosott, takarított megintcsak nem figyelt ránk. A kicsiket altatta, szoptatta, mi megintcsak parkolópályán voltunk. Nem volt ott a ballagásomin, szalagavatómon, sulis rendezvényeken, mert a kicsikkel nem tudott eljönni. Hozzáteszem nem dolgozott, csak a gyereknevelés volt a dolga.

Ha szerettem volna valamit, játékot, uj iskolatáskát, új ruhát, nem kaptam meg, mert ha nekem vesz, a többinek is kell, annyi pénz meg nincs....


24évesen 2szatyor ruhával és 2000ftal költöztem el otthonról. Azóta sem kaptam 1ft támogatást sem. Mert ha én kapok....

1x kértem kölcsön tőlük, nem ajándékba, hanem kölcsön... nem is sokat, 100ezer ftról lett volna szó jövőhónapig. Az volt a válasz, nincs, mert a picik edzései elviszik a pénzt... én pl edzésre se járhattam, mert nem tellett rá a pelenkák miatt...


Férjemék 4en tesók. Hasonló gyerekkora volt, annyival kiegészítve, hogy 16évesen az anyja kitette otthonról, mert nincs már rá tovább pénze...


1gyereket nem akartunk, nem akartunk túlesni a ló túloldalára. Így közösen 2t tervezünk, de ők megkapjanak mindent. Mind anyagilag, mind figyelemből, szeretetből.


28l

2021. febr. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!