Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van Dunakeszin játszótér,...

Hol van Dunakeszin játszótér, ahova kisbabával - 11 hónapossal- is érdemes menni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 14:32
 1/4 anonim válasza:
Szia! Mi még csak pár hete lakunk itt (Tóváros lakópark), de sajnos játszóteret még nem sikerült találnunk :-( Kisfiam 7,5 hónapos, de a játszóházakon kívül (amihez sztem még picike)nem igazán tudom máshova vinni. Ha esetleg sikerül találni játszóteret, az bennünket is érdekelne!
2010. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A körforgalomnál lévő templomnál van egy játszótér, de nekünk az nem tetszett, illetve a Kápolna utcai templomnál, ami tetszik, de gyalog messze van. .-(
2010. aug. 19. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én az alagi részen lakom. Erre felé a Fenyő Lakópark alsó végében van egy elkerített, viszonylag új játszótér. Még nem voltam ott, még télen, séta közben láttam.

Alagligeten pedig most fog épülni a temető mögötti üres területen, 28-án lesz a lakógyűlés ezügyben, elvileg utána nem sokkal elkezdik az építkezést.

Sajnos Dunakeszi nem követte azt a hatalmas lakosságbővülést, ami az elmúlt években megfigyelhető itt, nemcsak játszóterek, de bölcsőde, óvoda, tömegközlekedés, stb tekintetében sem.

2010. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én törzsgyökeres dunakeszis vagyok. A gyártelepi részen lakom, itt van egy szuper játszótér. A gyártelepi állomástól a régi 2-es felé vezető úton. Homokozó, hinta, mászóka, rugós lovacska, mindenféle fa játék.

Az új részt nem ismerem, de az való igaz hogy a város nem fektetett hangsúlyt az új lakóparkok körüli infrastruktúrára.

Pl itt a régebbi részen nagy esők alkalmával évek óta feltör a víz a csatornákból, mert nem bírja azt a pluszt, amit az új lakóparkokból belevezettek. Idén végre felújították. Kíváncsi leszek...

Mi kost költözünk Fótra, engem meg ott érdekelne a játszótér kérdés. Bár lesz kertünk, de ismerkedés szempontból legjobb a játszótér.

2010. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!