Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a név, amit szívesen...

Melyik az a név, amit szívesen adtál volna, de végül más lett?

Figyelt kérdés

Ez nem az a kérdés, hogy "jobb is, hogy nem ezt a nevet kapta"!!!!


Nekem tini korom óta a Filoména volt ez a név.

A férjemnek nem tetszett, így elengedtem. Viszont most a babás csoportban szembejött velem ez a név és összeszorult a gyomrom.

Szeretem a lányom nevét, amit végül választottunk, de hiányzik egy Filoména kislány.



2021. febr. 26. 08:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offert, de egy híres olasz éneke, Peppino di Capri énekelte az egyik legszebb szerelmes verset Roberta nevű feleségehez. Aki utálja ezt a nevet, hallgassa meg. :)
2021. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
67%

Nekem a Dante név tetszik iszonyúan.

Férjemnek is tetszene, de... túl merész lenne első babának :D

Rock zenekarban játszok és látom a fiú gyerekemet rockénekesként ezzel a névvel 😁

2021. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
75%

Nekem tetszenek a furcsa nevek, így aránylag sokat megvétózott a férjem, pedig mindet szivesen adtam volna😀

Fiú: Ádin, Levin, Egon, Nolen, Miron (A fiúnk Botond lett)

Kislány: Médea, Hanga, Janka, Tekla, Zselyke (Ha lesz kislányunk valószínűleg Natasának fogják hívni)

2021. júl. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
52: nem extrém a Dante, nálunk is listás volt de elvetettük mert (külföldi ágon) van a családban.
2021. júl. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
54%
Gyerekkorom óta Zsófia volt a faborit, de pont akkor lett nagyon felkapott, amikor a gyerekeim születtek, így változtattunk.
2021. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:

54: Nálunk a fiú név az az András, az öröklődő a férjem családjában, még az unokatesó is Andris. A lánynevünk Anna, az is van nálunk is és a férjem ágán is :D

Nekem az Anna az szerelemnév úgyhogy ha azunokahugunk Anna lenne akkor is azt adnám :D

Szóval nekem az a fura ha valaki nem ad olyan nevet, ami már van a családban 😁

2021. júl. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Boróka
2021. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:

Freya. Kb 10 éve szerelem név. De sajnos tömegnév lett, így mást kapott a lányom (szerencsére ez nincs elterjedve)

A másik szerelemnév a Johanna, viszont ez páromnak nem tetszik:(

2021. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:

57-es, nekem is a Boróka a "szerelem-nevem", bár még nincs útban sem a baba, szerencsére a páromnak is tetszik.

Fiú nvevekkel már rosszabbul állunk, nekem a Zsombor, vagy a Csongor nagy kedvenc, de ezek neki nem jönnek be annyira. Beszéltük, hogy akkor esetleg az Őrs, ami mindkettőnknek tetszik, de szerencsére addig még sok víz lefolyik a Dunán 😃.

2021. júl. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
100%
A Freya tömegnév? Soha az életben nem hallottam még :D
2021. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!