Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis hogy a 1,5 eves...

Normalis hogy a 1,5 eves gyerek egyedul koszal a jatszon, amig az anyukaja a tobbi anyukaval trecsel. Sokszor 10 percig is keresi, hogy merre lehet a gyerek?

Figyelt kérdés

Van 3 hintaoszlopon is hinta, amik igem veszelyesek ha hintaznak rajta, plusz szaguldanak a kismotorok, rollerek, futobiciklik.

Magas csuszdara is ha felmegy es veletlen leesik akkor mi vam? Eleg nagy jatszorol vam szo, persze jol be vam keritve.

Ti menyire kovetitek legalabb szemmel , hogy az ekkora gyereketek mit csinal?



2021. febr. 27. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
En a sajatomat nagyon követem.
2021. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Ez egyentalán nem normális, egy ilyen nőnek nem való gyerek!!
2021. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
10 percig keresi? Mekkora az a játszótér?
2021. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nemtudom pontosam de eleg nagy, siman keresi 10 perceket
2021. febr. 27. 23:46
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Az enyém 2,5 éves. Még mindig a közelében maradok, és megyek utána. Ha kell, segítek Neki használni a mászókákat, ha nem, akkor hagyom, hogy boldoguljon egyedül; de akkor is ott állok, és figyelem, hogy nem sodródik-e 'veszélyes vizekre', mert még ebben a korban is sokminden az. 1,5 évesnél meg pláne... Szóval részemről: nem, nem normális az ilyen anyuka.
2021. febr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Minimum szemmel tartom a nagyot is, nem hogy a kicsiket... lehet beszélgetni, én is szoktam, de többet figyelem a gyerekeimet, mint azt, akivel beszélek.
2021. febr. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Jó tudni, hogy a kedves 6-os gyereke miatt nem kéne majd rosszul éreznem magam, ha a saját gyerekem hintáztatása közben a hinta véletlenül fejbeküldi majd, mert hirtelen pont elé kerül. Elvégre nem az én gyerekem, hogy figyeljek rá, meg úgyis a játszótér neveli, ilyesmi meg ott belefér, ugye?


Most már értem, miért tapadnak rám és a férjemre azok a gyerekek (jellemzően az 1-3 éves korosztály), akiknek a szülei szarnak a gyerekkel foglalkozni, mi meg simán beállunk a sajátunk mellé homokozni. Amíg anyuci trécsel, vagy nyomogatja azt a szart, mi figyelünk és szólunk rá az ilyen gyerekre, ha veszélyeset csinálna, ami nagyon szomorú, mert nem a mi feladatunk lenne.


Ebben a korban természetesen végig figyeltem a lányomra, a nevelés a játszótérrel sem ér véget, sőt, ott olyan dolgok merülnek fel, amik otthon nem, de ott meg kell tanulnia. Soha nem telefonoztam, max őt fényképeztem vele. Ha beszélgettem egy anyukával, fél szemem mindig a gyereken volt, amint távolodott tőlem, elnézést kértem az anyukától, és mentem utána. Én tartoztam felelősséggel a gyerekért, nem a körülötte lévő gyerekek vagy más felnőttek.

Most már nagyobb, elmúlt 3 éves, a legtöbb dolgot sikerült megtanítanom neki, oviba is jár, így jórészt hagyom önállóan érvényesülni, és kicsit távolabb is megyek tőle, de olyan továbbra sincs, hogy nem tudnám, merre van és mit csinál a gyerekem.

2021. febr. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Te is tudod, hogy nem.



A mi jàtszónk kicsi, és simán lehet hagyni a gyereket.

Ritkán van bárki, rajtunk kívül.

Ha van, akkor egyedül felnőtt nélkül vannak a 2,5-3 évesek is ( 8-10 éves tesóval)

Nah szerintem ez sem normális

2021. febr. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
6os, oké ,de akkor két telefonozás között ugye nem fogsz kiakadni ha a te gyerekedet fellökik, vagy megsebesítik a nagyobbak? Hiszen nem az én dolgom figyelni rá, te meg nem teszed. Remélem azért a kicsi túléli a gyerekkorát melletted.
2021. febr. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, és bárhogy van körbekerítve, van annak a kerítésnek kapuja amin ki tud menni ha nyitva hagyják. Márpedig mindig vannak olyan hülyék akik nyitva hagyjàk.
2021. febr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!