Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normalis viselkedes hisztikor?

Ez normalis viselkedes hisztikor?

Figyelt kérdés

A 2 evesem ujabban ha nem engedek vmit lefekszik a foldre hasra es a foldet harapja/nyalja(mivel arccal a foldon van nem latom pontosan mit csinal de mivel ezelott mergeben harapni szokott targyakat v akar engem ezert a harapasra tippelek). Kepes igy maradni percekig

Ez normalis? Kicsi ijjeszto... meddig szamit normalisnak egy hiszti...?


2021. márc. 1. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyerek másképp vezeti le e frusztrációt. A hiszti a rá adott reakciótól is függ, de gyerekenként változó. Én ezzel a korosztállyal dolgozom, és van olyan gyerek, aki képes 20 percig üvölteni, akár hányásig. Ha szólsz hozzá, nyugtatod, még rosszabb. De ez ritka eset. Én általában elmondom a gyereknek, hogy most elmegyek ezt-azt csinálni, itt vagyok a közelben, ha valamit szeretne, jöjjön nyugodtan. És odébb sétálok. kb. 2 percenként odamegyek hozzá, elmondom, hogy minden rendben, kint leszek, ha kell valami. Általában ilyenkor abba is hagyják, mert nincs közönség.
2021. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Én azt mondtam múltkor egy kisfiúnak, amikor hisztizett, hogy gyorsan igyon egy pohár vizet, mert különben elfogy a könnye és nem tud tovább sírni... Bevált! Próbáld valahogy elvonni a figyelmét, egy oda nem illő kérdéssel esetleg!
2021. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
28%
2 nagy pofon kell neki
2021. márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
😂😂😂teged se szoptatott anyad😂😂
2021. márc. 14. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!