Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt a babátok,...

Hány hónapos volt a babátok, amikor fél-egy napig más vigyázott rá? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Különösen azoknak az anyukáknak a válaszát várom, akiknek még szopizott akkor a baba.
2010. aug. 18. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi úgy kezdtük hogy 4 hós volt amikor elmentünk egy két órára két cicizés közben.


aztán amikor hozzáttápláltuk 6-7 hós lehetett akkor voltak már fél napok is pl. délután 3-este 7ig amikor mamánál volt és mi bevásároltunk neki helyette.


Minél nagyobb lett annál többet igy most jutottunk el arra a szintre hogy 3-4 napra! is elvan vele.. egyszerüen mást kap ott másokkal találkozik mást csinál szereti én meg nem tiltom.

2010. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon pici volt, talán egy hónapos sem, mikor személyesen kellett mennem a Munkaügyi Hivatalba, anyósom jött át hozzánk, volt lefejt tej, azt adta neki... reggel 7-től délután 1-ig volt vele. Semmi gond nem volt, nekem viszont már úgy be voltak durranva a melleim, hogy megváltás volt hazaérni és megszoptatni a picit.
2010. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5 hetes volt a babám, mikor trombózisom lett. Reggel 7-re kellett bemennem az ambulanciára. Azt mondták, hamar végzek, mert csak egy UH, és másnap kis ambuláns műtéttel megoldják, mert a combomon van, és így csak elkötik. Még jó, hogy volt tejem lefejve és fagyasztva is, mert délután 4-kor értem haza! A férjem volt a gyerekkel, nem volt semmi baj. Másnap is a férjemmel volt a gyerek, akkor 4 óra hosszat voltam távol.
2010. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 hetes volt a babám, hivatalos papírokat kellett mennem intézni. Először kb. majd fél napig voltam távol, a mama vigyázott rá, tejci volt bőven lefejve, szépen megette cumisüvegből, nem volt semmi gond.
2010. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6hósan ment elöször mamához,du-nra.most heti 1x viszi.11hónapos és a hétvégén elöször ott fog aludni,nem kapkodtuk el azt hiszem.
2010. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A héten el kellett utaznunk orvoshoz egy másik városba, nagymami volt a 3 hós babánkkal. Reggel feljött, előző este lefejtem tejcsit, amit a hűtőbe készítettem és nagymami meg tudta etetni délelőtt. Kb. úgy értünk haza, hogy ismét éhes lett és megszoptattam.
2010. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13.5 hónapos volt mikor először pár órára nélkülünk volt. Na ,azóta se sokszor :DDD
2010. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nagyobb fiam 3 honapos volt, amikor hetente 2szer fel napra anyukamnal hagytam. Sajnos muszaj volt. 2 eves koraig kapott anyatejet, engem jobban megviselt a dolog, mint a gyereket.
2010. aug. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!