Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt igy valakinek a babaja?

Volt igy valakinek a babaja?

Figyelt kérdés

3 hetes!

Mar szinte par naposan kezdottek a hasfajasok!

Keves tejem van igy potolva van tapszerrel.

Huzogatja a labait, de ki is nyujtja ugy hogy majdnem ki nyomja magat az olembol, ossze huzza a nyakat, a posakja olyan hangokat add ki mintha korogna, puki elott nagyon sir, kb 1 masodpercre elotte hogy ki nyomja a pukit mar majdnem visit.

Grimaszokat vag, erolkodik.

Ez a sima hasfajas tunetei vagy azert ez mar durvabb?

Valtottunk tapszert, infacol nem segit.


2021. márc. 8. 20:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Most meg tegnapelott es ma is zoldet fosott es nagyon nagy mennyisegben! tegnap ota csak tapszert kap kivancsisagbol!
2021. márc. 8. 20:59
 2/8 anonim ***** válasza:

Mellőzd a tejtermékeket,ha folytatod a szoptatást. És ha megy a hasa, ilyen pici babával azonnal szólni kell a dokinak mert hamar kiszáradnak.

Én mondjuk tőle kérdezném meg hogy ez normális e?!

2021. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
orvoshoz vidd el az a legbiztonságosabb
2021. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hivd fel holnap az orvost, ha többször megy a hasa

Persze még 3 hetes korban,többször van széklet,de ha extrém híg, ez esetben tényleg kiszáradhat


Az én kislányom is hasfájós volt

Nekünk a Bio Gaia csepp,napi 5 csepp, plusz Espumisan vált be

És 4 alkalommal volt tápszer csere

Milupa Sensitiv, majd utána Lactogen harmonyt kapott

2021. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódd túl, ez a tápszertől van.

Nálunk a colief, bio gaia espumisan kombó sokat segitett. Nekem azt mondta a gyerekorvos, legaláb 2 hét kell amig ezek a laktáz enzim cseppek elezdenek látványosan hatni.

2021. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapszertol kakil zöldet, az normális. Nekünk pont ezek miatt a Milumil komfort jött be. Ugye a kolika elvileg az, amikor nem tudjak mi a baj, na en pontosan tudtam, hogy az, hogy szorulása van a tapszertol. Ekkor váltottunk a komfortra, az direkt szorulasra van. Egyébként nekünk az espumisan jött be. Elvileg ugyanaz, mint az infacol de az nekünk se jött be valamiert. Meg tornaztattam sokat. A térdét a hasahoz nyomtam meg ilyenek.
2021. márc. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Espumisan lesz a kovetkezo,


Kepes 3-4 orakat ebren lenni... foleg éjjel 🤦‍♀️

2021. márc. 9. 03:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg a "sima" hasfájás. Az én fiamnak is pár naposan kezdődött és ugyanez volt neki is. Espumisannal valamivel jobb lett, de még mindig nem az igazi...
2021. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!