Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldhatnám meg, hogy ne...

Hogyan oldhatnám meg, hogy ne rágja szét a kiságyat?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos kis örökmozgó. Most növeszti az 5.,6.,7. és 8. fogacskáját. Reggel vettem észre, hogy a kiságy rács tetejét teljesen szálkásra kirágta. Mit tehetnék oda, hogy ne tudja esetleg a szálkát beleállítani a szájába? Ti hogy oldottátok meg? Előre is köszönöm az ötleteket. Heni
2010. aug. 18. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Tegnap irtam egyet pont ilyenre a Prince lion heartnak van egy puha terméke azt rá lehet húzni az ágy szélére

de állitólag az ikeában is van meg olcsóbb is de ott nem találtam meg - és nem jutok el .. gondolom PATRULL a neve.-


ez az amit én ismerek:

[link]


amit még tehetsz keresel ebay-en v. máshol ilyen névvel olcsóbbat.....

2010. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia. a kiságy rács tetejére lehet kapni az ikeában egy műanyag védőt. 1000 ft körül van.

a honlapon sajnos most nem találtam, linkeltem volna :-(

egy átlátszó műanyag védőt képzeld el. olyan hosszú mint a kiságy, kb 5 cm és passzol a kiságy peremére.

2010. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

most nézem az első linkjét.. igen, ugyan olyan az ikeás is. :-)

2. voltam

2010. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!