Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem egy kiságyat. Szerintet...

Vettem egy kiságyat. Szerintetek megérte?

Figyelt kérdés
Vettem egy utazó kiságyat használtan. Az eladó elmosdása szerint nem volt használva, csak kipróbálva mert a kicsi nem szerette. Már megnéztem, elhoztam. Gyönyörű állapotban van semmi folt, se mancs, se karc, hibátlan állapotú. A magassága nem állítható, de nem gond, mert nem ez lesz állandó használatra. 4500ft volt. Megérte, vagy át lettem vágva? Szerintem jó ár, vagy nem? :)
2011. aug. 6. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha kifogástalan az állapota,akkor megérte.Boltban az újak nem ilyen árnál kezdődnek.És ha nem állandóra van,(mivel utazó :) ) ezért nem is kell belőle csúcs minőség.(és árú)

Csak a babád szeresse!

Boldog Babavárást!

2011. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

MIvel majdnem a harmadáért vetted,szerinted megérte??

2011. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is megérte. Csak nem tudtam ezeket használtan mennyiért szokták adni. De úgy látom akkor jó üzletet csináltam. :) Köszönöm a válaszokat. Én is remélem, hogy majd a bébi is szeretni fogja. :)
2011. aug. 6. 23:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Megerte. En hasznalt allapotu, kisebb esztetikai hibas utazoagyat emelobetettel egyutt adtam el 8500 forintert. Nagyon hamar eladtam, sokan jelentkeztek ra. Hozzateszem, hogy ez egy nagyon strapabiro marka, erosen keresett, ez a szett boltban kb 26-28 ezer forintba kerul. Csak az emelobetet ujonnan 10 ezer forint. (az emelobetet hibatlan allapotu volt.)

De akkor is azt mondom, hogy megerte.

Van egy masik utazoagyunk, ami konkretan egyszer volt hasznalva par napig pici babahoz, emelobetet nelkuli, kifogastalan, tiszta allapotban. Ez egy nem kivalo, de nem is ismeretlen marka. Nem adom el, de 6 ezer forint alatt biztosan nem valnek meg tole.

2011. aug. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Így most már tényleg nyugodt vagyok.
2011. aug. 7. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!