Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehezebb a babával mint...

Nehezebb a babával mint gondoltam. Más is könnyebbnek hitte a babás életét szülés előtt?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam volna hogy ilyen nehéz kisbabával.

Hasfajós is ráadásul.

A tesómnak vannak gyerekei akikre sokszor vigyáztam , de nem tűnt nehéznek.

Most ráadásul a vírus miatt segítsegem sincs..


2021. márc. 9. 17:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Én számítottam rá, hogy nehéz lesz, az is lett :D Sok gyerekre vigyáztam életem során, úgyhogy tudtam mit vállalok, elég realista vagyok szerencsére
2021. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
84%

Szülés előtt azt mondtak, hogy mindem kiegyenlítódik. Ha az eleje nem nehéz, majd később lesz az. Ha az eleje mélyvíz, utána lesz egy nyugis gyermek.


Nálunk evett, aludt, nőtt, cuki volt főztem, varrtam király az élet.

Aha, aztán 4 hónaposan felébredt éjjel, az első furcsa dolog, majd fogzás, de olyan, hogy ez biztos nem fogzás, mert ilyen sírás nincs azért. Aztán vegkimerültségig nem alvás, hogy ő mikor pihent nem tudom, aztán lett egy hurrikán gyermekem. Balesetek, kórház, szar anya vagyok, több emberes, semmire sincs időm, varrni? Mi az..., hiszti korszak ilyen korán? Még tart? Vége 4,5 évesen? Huh de jó. Nyugis. Most érzem először hogy kapok levegőt és em fulladok a hétköznapokban.

De így is elevenebb mint akikkel összejáruk. Lehet én nőttem fel a feladathoz. Jó lassan ment.

2021. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
En nem ertettem, miert mondja mindenki, hogy nem lehet baba mellett aludni, az engyerekem majd megtanulja a rendet, es hozzank alkalmazkodik. Hat volt pofara eses, pedig elotte en is vigyaztam mar mas gyerekere. Viszont baromira fugg a gyerek szemelyisegetol, genetikajatol/tobbemberessegetol. Ket gyerekem van, 3,5 evakorkulonbseg. A masodikkal a babakor ezerszer konnyebb volt meg igy a coviddal egyutt is, mint a naggyal covid nelkul, ugy, hogy csak egy fele kellett figyelnem, szimplan mert o nyugodtabb, jobbanalvo tipus.
2021. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
22es most mennyi idős a gyereked?
2021. márc. 23. 16:51
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
4,5 múlt :) csak pár hónapos nyugi van, most olyan szófogadó, értelmes, higgadt
2021. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!