Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos a kislanyom 5.napja...

123466 kérdése:

3 honapos a kislanyom 5.napja h nem kakilt. Lazmeroztem es akkor sem semmi. De nem vettem eszre mintha zavarna de viszont pukizik es az nagyon budi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 20:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

Más orvos meg pont az ellenkezőjét mondja, mint a te orvosod.

Miért pont a tiédnek kéne hinni? Te neki hiszel, mert azt mondja amiben te is hiszel, illetve mert te azt tapasztaltad hogy a TE lányodat zavarta. És emiatt el se tudod képzelni, hogy más gyerekét nem zavarja.

Egyébiránt a széklet gyakoriságánál sokkal fontosabb, hogy milyen színű és állagú az adott produktum.

2021. márc. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyermekorvosom mondta mikor megszületett, hogy ne lepődjek meg, ha 5 napig nincs széklete. Anyatejes babáknál normális.

Ahány gyerekorvos, annyi féle tanács. Vagy bejön, vagy nem.

2021. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 kicsibarany ***** válasza:
Ismerősi körben van gyerekorvos, ő is azon az állásponton van, hogy a 10 nap ugyan elő szokott fordulni, de azért sok. Ilyenkor számít az is, hogy hízik-e rendesen a baba. Ha nem, akkor nem elég az anyatej, tápszerrel pótolni kell.
2021. márc. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Reggel eszre vettem hogy nagyon erolkodik de csak egy kis puki jott ki ami nagyon budi volt. Mondom en mae meg szelcsovezem es jott is neki rendesen. Eloszor nagyon suru sotet sarga kaki utana jott neki kar a megszokott vilagosabb higabb kaki
2021. márc. 11. 11:22
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
14 persze azért mert normális LEHET, ha ritkábban kakil, nem jelenti, hogy nincs épp szorulása. Ezért kell figyelni a babát. Ha latod, hogy neki rossz akkor kell közbeavatkozni.
2021. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!