Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket kell mindenképp megvenni...

Miket kell mindenképp megvenni szülés előtt?

Figyelt kérdés
Nem akarok felesleges dolgokat venni. Meg gondolom van ami ráér szülés után is. Első baba. Aztán jó lenne valami lista. Mert ha bemegyek a bababoltba ott mindent is megvetetnének az emberrel. 🤦🏽‍♀️😄
2021. márc. 11. 10:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

9!


Vagy nem ébred fel és akkor anyuci újraéleszti. Már ha volt annyi esze hogy a mindenképpen kell a legzesfigyelo mert azt mondták a gyakorin helyett gondolkodik és ha már mindenképpen kell neki a cucc, megtanulja mihez kell kezdeni, ha jelez

2021. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nincs olyan amit mindenképpen meg kell venni szülés előtt, csak úgy kényelmesebb
2021. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nálunk meg csak 62es volt jó, viszibt ezért írtam, hogy ha kisebb kell azt beszerezhetnek a születés után, ha viszont nagy baba mint az enyém, akkor feleslegesen vesznek kisebbet - rá se megy.
2021. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz feleslegeset akkor szinte semmit se kell venni. Minden cuccra igaz lesz, hogy van aki hasznosnak tartja más meg tök feleslegesnek.

Például sokan használnak kiságyat de lehet nektek tök felesleges ha veletek alszik.

Van aki babakocsizik más egyáltalán nem használ kocsit mert hurcizik.

Egyiknek fontos a pelenkázó, másiknak totál felesleges mert bárhol máshol megoldja a pelenkázást.

2021. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%

Ez off lesz kicsit, de 2-es,ahelyett hogy megtanultad volna újraéleszteni a babát, inkább nem vették légzésfigyelőt, mert nem tudod mit kell csinálni ha sípol? Még a YouTube-ön is van fent oktatóvideó.


Erre csak azt tudom mondani, hogy aztad...

2021. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%
Újraéleszteni azért ne a Youtube-on tanuljon már....
2021. márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

A légzésfigyelővel kapcsolatosan annyit, hogy az egy dolog, hogy tényleg van olyan amikor a baba elfelejt levegőt venni és a sípolásra riad fel...

De a rosszabbik esetben is életmentő lehet.

Pont az egyik nap olvastam facebookon egy anyuka történetét, akinél besípolt a légzésfigyelő, valóban nem lélegzett a babája és nem tudta felkelteni, azonnal felhívta a 112 ahol a diszpécser segítségével visszatudta hozni a babáját az életbe mire a mentősök kiértek, szerencsére a baba túlélte és azóta is él egészségben... Persze, ehhez hatalmas lélekjelenlét is szükséges...

Szóval szerintem ha aggódós vagy egy ilyen készülék hasznos lehet... Ha ne adj Isten, bármi ilyesmi történne, akkor legalább megtudsz tenni minden tőled telhetőt.

2021. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy leírtok, remélem jobb napotok lett tőle.


Utánajártunk a témának, tanfolyamon is voltunk és igen, lehet, hogy utólag, mert annyira szarok vagyunk, sőt mentős is van a családban.


Ettől függetlenül a kórházban az orvosok azt mondták, hogy ne használjuk, mert felesleges nekünk. Én balga hittem nekik, ezek szerint rosszul tettem.


Köszönöm a segítséget, kiiktatást.

2021. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#18: ne foglalkozz a sok okoskodóval. Nekünk van légzés figyelő (de minek...) kb sose használtuk mert köztünk alszik/aludt minden gyerek kezdetben, most épp a harmadik babánk.
2021. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
17-es vagyok, én Isten bizony, hogy senkit nem akartam megbántani, sem rossz vagy felelőtlen anyának leírni. Szimplán a saját véleményemet írtam le, bár én egy elég paramami vagyok és azok után amiket olvastam, engem személy szerint megnyugtat. Ennyi erővel biztos én is rossz anya lehetek azok szemében akik szerint felesleges, mert nem vagyok biztos abban, hogy észreveszem ha a baj van a babámmal légzésfigyelő nélkül. Ahány ember annyiféle gondolkozás, senkit nem akarok ezalapján megítélni.😊
2021. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!