Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kocsiban hányós 1 éveshez van...

Kocsiban hányós 1 éveshez van valami tippeltek?

Figyelt kérdés
Egy éves kisfiam mostanában mindig hány a kocsiban. Szerintem nem kell részletezni mivel jár ez... Gondolom van valami lepel amit ilyenkor lehetne használni? Tippek? Ötletek?
2021. márc. 12. 14:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
7%
Most úgysem lehet menni sehova.
2021. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rettentően hasznos hozzászólást. A többieket kérem, akkor válaszoljanak, ha tudnak releváns választ adni. Köszönöm.
2021. márc. 12. 14:22
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Menetiránnyal háttal ül? Mert akkor fordítsd meg.
2021. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem, előre fele néz már. Hatra fele már nem fért be az ülésbe. Sajnos en is hanyos voltam és a tesom is, de anyukam azt mondta ő hátul ült velünk és kb sikerült felfognia a termést egy zacskoval. Viszont ha en vezetek és nem jön velünk senki ez nem opció
2021. márc. 12. 14:32
 5/23 anonim ***** válasza:
54%

Nalunk csak az ülés megforditasa segített.


Deadelonetta kúpot probaltatok?


Még kell nézni, hogy a ti uleseteket mikor lehet megfordítani.


Mi 1,5 éves korában, 10 kg felett fordítottuk meg. Azóta nem hányt.


Egyebkent én textil pelenkát hasznaltam, az volt rateritve + egy vizes amivel utána tudtam törölni

2021. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%

Igazából ez a legegézségesebb dolog, ami történhet vele. Ha a tested nem érzi, hogy mozogsz, de a szemed látja, akkor az agyad úgy érzékeli, hogy hallucinálsz. Hallucinálni meg mérgezéskor szoktak (a drog is mérgezés), úgyhogy az agy úgy dönt, hogy a bevett cuccot inkább ki kéne hányni.


A megoldás: vegyél egy szar, kényelmetlenebb autót, amiben érezni a mozgást.

2021. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen en is arra gondoltam, hogy valamivel le kellene teríteni, hogy ne legyen csupa hanyas minden.
2021. márc. 12. 14:47
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos az én lányom is hányós az autóban.

Azt tudom mondani, hogy könnyebb lesz, ha tud szólni, hogy rosszul van. Azóta mindig van egy kisvödör az autóban, így már abba megy a cucc, ha nem tudunk megállni.

Előtte meg mindig vittem magunkkal bőven váltóruhát, meg törölközőt, tiszta vizet, aztán rendbe raktam ha úgy alakult, hogy hányt.

De most ha szól, hogy rosszul van és meg tudunk állni, akkor kiszállunk, sétál egyet, jó időben kap egy jégkrémet, vagy jó hideg szénsavas üdítőt és az kicsit megnyugtatja a gyomrát.

Sajnos én is ilyen vagyok. Nem is tudok hátra ülni a kocsiban, néha elől is rosszul vagyok.

Próbáltunk pici korától mindenféle csodaszert, meg nyalókát, de egyik se vált be.

Nekem is csak a daedalon+b6 vitamin kombó szokott hatásos lenni, de az meg iszonyatosan tompít, egész napra “kiüt”, szóval azt nem szívesen adnék neki, max ha hosszú útra mennénk.

Amúgy most eszembe jutott, hogy lehet kapni gyerekekre festéshez ilyen belebújós cuccot, ami megvédi a ruhájukat vagy hosszú ujjú előke. Esetleg olyat lehetne rá adni.

Valami ilyesmi: [link]

Mondjuk ez nyáron nem túl praktikus, mert bele sül a gyerek.

És ne legyen túl meleg az autóban. Még hideg időben is sűrűn húzzátok le az ablakot, legyen elég friss levegő.

2021. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

Esetleg nem néz lefele az autóba útközben?Pl játszik valamivel...mert attól is rosszul tud lenni.

Bocsi ha nem hasznos a válaszom..még nincs gyermekem.

2021. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

9es én is erre gondoltam.

2 féle hányós gyereket ismerek, az egyik akkor lesz rosszul ha közelre néz vagyis nem néz ki az ablakon hanem pl olvas,játszik,tabletezik.

A másik fajta pont az ellenkezőke, kinéz az ablakon és a mozgó fáktól, autóktól lesz rosszul.


Jó lenne tudni mikor lesz rosszul a kisfiad. Ha kinéz vagy ha nem néz ki.

2021. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!