Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap este szirenazva vitte...

Tegnap este szirenazva vitte be 5es fel hos babamat a mento. Mit tippeltek, mi baja? Tobbi lent

Figyelt kérdés
reggel vedooltast kapott.semmi baja nem volt egesz nap majd este 7kor hirtelen elkezdett vigasztalhatatlanul uvolteni es annyira bogott,hogy nem kapott levegot,hanyt kb.6-7szer kozbe es fuldoklott.mento bevitt minket a korhazba,de nem tudtak,mi baja,reggel haza jottunk.szerintetek fogzas,vedo oltas,vagy mi lehetett?ma mar jol van.picit piros a torka
2012. márc. 22. 14:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
allergiás reakció az oltás valameny összetevőjére
2012. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira beleélte magát, hogy hányt tőle. Szerintem 1-2nap és kutya baja:-)
2012. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem kicsit zavaros, hanem nagyon.

A kórházban mit mondtak? Hogyhogy hazaengedtek reggel? Semmi vizsgálat? Egy ilyen pici babánál a 6-7 hányás után minimum egy infúziót kötnek.

2012. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%

Mentőorvos, kórházi orvos vizsgálta, biztosan kaptál valami ambuláns lapot, vagy zárójelentést, nézd meg azt, ott leírják.


Ha meg nem, akkor meg úgy gondolod, hogy a gyakorikérdések magas műveltségű közönsége majd az internet másik végéről megmondja azt, amire két orvos vizsgálatok után sem tudott válaszolni.... Ezt most komolyan gondoltad?


Örülök, hogy a pici jobban van, mindenesetre jegyezzétek fel, hogy melyik oltásra adott ilyes heves reakciót. És mindenképp jelezzétek a gyerekorvosnak is, neki tudnia kell róla!

2012. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

5 hónaposan még nem hányhat az idegtől!!!

Én sem értem, egy szó nélkül kiengedtek titeket a kórházból?

Ilyenkor úgy tudom a zárójeletés másolatával el kell menni a körzeti dokihoz.

2012. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
mar a korhaz kuldte a jelentest a dokinak.mivel a doki a korhazban nem tudta megmondani,ezett gondoltam a gyakorikon,hatha volt valakinek hasonlo tapasztalata.uvoltes kozben hanyt 6-7szer.nem volt komoly vizsgalat.4es valaszolo dugulj el,ostoba.
2012. márc. 22. 14:18
 7/25 A kérdező kommentje:
meg most is megvisel,ha csak ragondolok,ugyhogy a kotekedo 4es valaszolo fajtak kimeljenek
2012. márc. 22. 14:19
 8/25 A kérdező kommentje:
azt mondtak,lehet gyulladas,vizelete tiszta,oxigen vetel jo,laza nincs,37.7 volt,mar nem hany,nem sir,lehet a szuri helye fajt neki.ezt mondtak.es menjunk vissza majd,ha van v.mi
2012. márc. 22. 14:23
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de olyan nincs, hogy hazaengednek, és majd a gyerekorvosnak elküldik a zárójelentést! A zárójelentés a szülőt illeti! Nem küldik ki a gyerekorvosnak, a te feladatod tájékoztatni a gyerekdokit, hogy kórházban voltatok. Valamit vagy nagyon félreértettél vagy nem tudom, hívd fel a kórházat, mert ilyen NINCS! Pláne nem küldik haza a csemetét, ha fogalmuk sincs, hogy mi baja van.
2012. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
nem magyarorszagon voltunk/vagyunk.nekem adtak zaro jelentest,arra azt irtak,megfazott,de nekem megmondtak oszinten,tippelnek.masikat elkuldtek a dokinak mar faxon.
2012. márc. 22. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!