Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kocsiban hányós 1 éveshez van...

Kocsiban hányós 1 éveshez van valami tippeltek?

Figyelt kérdés
Egy éves kisfiam mostanában mindig hány a kocsiban. Szerintem nem kell részletezni mivel jár ez... Gondolom van valami lepel amit ilyenkor lehetne használni? Tippek? Ötletek?
2021. márc. 12. 14:07
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk en ezt veszélyesnek erzem. Inkább megpróbáljuk hátul középen. Ennek sem örülök 🙁 de attól is felek hogy nehogy felrenyelje a hányast mikor mondjuk en vezetek és ő ül hátul. Szoval jó lenne ha nem hányna.
2021. márc. 13. 14:22
 22/23 anonim ***** válasza:
47%
Pont senki nem irta a lenyeget. Ne egyen/igyon elotte, uditot edeset foleg ne. Persze ez se idealis eset de jobb mint a hanyas. Tudom mirol beszelek, lanyom 4 eves es meg mindig hany ha hosszu utra megyunk mondjuk 1 ora ut videkre, de sokat segit ha ures hassal megyunk. Vagy indulas elott 1-2 oraval csak egy pogit egyen stb. Nalunk ez valt be.
2021. márc. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
22 köszönöm. Sajnos nalunk ez se vált be, már próbáltam. Így is hányt. Igaz csak egy kis pont ropit meg vizet és gyomorsavat. Annyiból jó, hogy így nem volt nagy mennyiség, de végig láttam a visszapillantoban, hogy szenved szegény.
2021. márc. 22. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!