Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kocsiban hányós 1 éveshez van...

Kocsiban hányós 1 éveshez van valami tippeltek?

Figyelt kérdés
Egy éves kisfiam mostanában mindig hány a kocsiban. Szerintem nem kell részletezni mivel jár ez... Gondolom van valami lepel amit ilyenkor lehetne használni? Tippek? Ötletek?
2021. márc. 12. 14:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%

Mikor kisgyerek voltam emlékszem buszkirándulát csak úgy éltem túl, ha messzire néztem az ablakon át,jóó messzire.

A mellettem ülő gyerek meg attol volt rosszul ha ki kellett nézni az ablakon, ezért ő egész úton képregényt olvasott.

Esetleg rakjál fel neki egy tabletet mesével, háha ilyenkor nem szédül ha egy pontba kell csak néznie.

2021. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Hat azt sajnos nem tudom, mikor szokott rosszul lenni, mivel pl ma en vezettem. Gyanítom hogy lefelé néz mert mindig babral valamit alapjáraton is. En is ilyen hamikabi vagy mi néven futo leplet néztem, hogy az elég nagy, hátha jobban védené a ruhát. Illetve nem is a ruha a baj, hanem az ülés. A ruhát kimosom, de azért az üléshuzatot minden 10 perces út után kicsit 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️
2021. márc. 12. 16:35
 13/23 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk a tablet csak még jobban rontott a helyzeten. De persze meg lehet próbálni.
2021. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%
Én is nagyon hányós gyerek voltam és felnőttként sem lett sokkal jobb. Ha nem meredek szabályosan előre az anyós ülésen, akkor rosszul leszek, kis ideig sem tudok lefelé nézni (pl mobilon ellenőrizni valamit), rögtön rosszul leszek. Még vonaton vagy buszon sem tudok menetiránynak háttal utazni, akkor állok, mert különben róka lesz. Én arra emlékszem dedalont kaptam mindig, ha kocsival kellett menni, mert különben végigokádtam az utat. Szerpentinen dedalonnal is. Sajnos jobbat nem tudok javasolni, ez mondhatni normális.
2021. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Igen en is amúgy rosszul leszek ha pl olvasok vagy telefonozok a kocsiban. Ferjem mindig ki van, mert neki meg a kocsiba jut mindig eszébe, mit nézzek meg. Lehet megpróbálom középre tenni a gyerekulest. Gyerekkoromban mindig ott ültem, akkor nem hánytam. Tudom nem a legjobb hely, de hátha.
2021. márc. 12. 20:16
 16/23 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfia is hányós kocsiban. Az anyósülésen utazik, csak ott nem lesz rosszul.
2021. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
16 ahhoz meg kicsi, de aterzem, mert hátul oldalt en se vagyok komfortos.
2021. márc. 13. 11:04
 18/23 anonim ***** válasza:

1,5 éves a gyerek most, 1 éves kora óta elől ül az anyósülésen. Természetesen gyerekülésben :)


16.

2021. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Anyosulesen fordítottan ülhet, kikapcsolt legzsakkal, nem?
2021. márc. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ülhet szemben is, kikapcsolt légzsákkal.De csak olyan gyerekülésben nyilván, amit menetiránnyal szemben kell bekötni.
2021. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!